Skocz do zawartości
Forum

Wykrywanie ciąży po szklanych oczach


Gość stara-baśń

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stara-baśń

Ostatnio wyczytałam, ze znawcy i doświadczeni lekarze sa w stanie wykryć ciążę po oczach, chciałam się dowiedziec czy to prawda. Dokładniej rzecz ujmując chodzi o to, że kobieta może nie wiedzieć, że jest w ciąży, ale zmieniają się jej oczy są szkliste, szklane i że lekarz spojrzy i wie, że to ciąża, chciałabym dowiedziec sie czy to prawda, tak z ciekawosci pytam czy po szklanych oczach mozna wykryc ciążę :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Istnieje Irydologia-czyli, nauka czytania z oczu. Niektórzy eksperci uważają, że na tęczówce zapisany jest stan zdrowia narządów wewnętrznych i zewnętrznych oraz informacja o tym, jakimi chorobami jesteśmy dziedzicznie zagrożeni.
Osobiście uważam, iż można jedynie wnioskować o jakiejś chorobie lub stanie ale na pewno nie można bez badań dodatkowych w 100% stwierdzić żadnej choroby czy stanu patrząc tylko na oczy pacjenta.
Dlatego bardziej polecam wykonanie testu ciążowego, oraz badania usg, jeżeli miesiączka się opóźnia a w trakcie cyklu doszło do stosunku, który mógł spowodować zapłodnienie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że można poznać. Ja jestem tego dowodem. Znajomy kiedyś popatrzył na mnie i powiedziała że jestem w ciąży byłam w szoku, od razu po drodze kupiłam test i wyszedł pozytywnie.teraz synek ma 19 lat.??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...