Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży przez włożenie penisa do pochwy


Gość zakłopotany1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Płyn ejakulacyjny(przeźroczysty płyn) jest to wydzielina, wydzielana podczas podniecenia seksualnego w formie bezbarwnego śluzu. Ma on dwie zasadnicze funkcje:
1) jest naturalnym lubrykantem.
2) jest płynem alkalizującym, kwaśny odczyn moczu, który jest szkodliwy dla plemników.

Płyn ten może zawierać śladowe ilości plemników, często są one jednak bardzo słabe lub obumarłe. Najnowsze badania wskazują iż niektórzy mężczyźni mogą mieć dosyć duże stężenie plemników w ejakulacie(Badania z 2011 roku: Killick SR, Leary C, Trussell J, Guthrie KA. Sperm content of pre-ejaculatory fluid. „Human Fertility”. 14 (1), s. 48-52, 2011. doi:10.3109/14647273.2010.520798.)

Dlatego jeżeli Twoja dziewczyna miała dni płodne to istnieje niewielkie prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość agata 6252

ja z moim chłopakiem mamy podobna sytuację. Dzisiaj przez przypadek wsadził mi penisa dosłownie na 5 sekund . Penisa dokładnie wytarł wcześniej. A ja mam dni nie płodo czy jest możliwość że jestem w ciąży. ? dodam że przebił mi błonę dziewczą proszę o szybka odp.

Odnośnik do komentarza

Ja z moją dziewczyną odbyłem stosunek równo 2 tygodnie temu. Zaraz po 2 dniach zaczęła się źle czuć i tak ma do dziś. Ciągle wymiotuje, schudła 5 kg ciągle boli ją brzuch. Czy zatem jest możliwość, że jest w ciąży? dodam, że to był stosunek przerywany i też to był mój pierwszy raz, a jej nie.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam pytanie . czy możliwe jest to aby dziewczyna zaszła w ciążę po włożeniu penisa w pochwę ? Chociaż nie było wytrysku lecz mógł się pojawić plyn z penisa i dziewczyna jeszcze dzień wczesniej jak i w dniu obcowania rano miała okres. Proszę o szybką odpo odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

~Anonim heh ryzyko
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy dziewczyna zaszła w ciążę ?

To niech zrobi test z porannego moczu ok 8-9 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu, lub w dzień spodziewanej miesiączki.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2012 o 20:58, pink elephant napisał:

Masturbacja jest zła potem jest to jak nałóg i do niczego dobrego nie prowadzi przez takie doradzanie że masturbacja nie jest niczym złym mało nie zmarnowałem sobie życia ale wyszłem z tego od 4 lat już tego nie robię i żyję mi się lepiej 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...