Skocz do zawartości
Forum

Sperma na wargach sromowych a ciąża


Gość strawberry1209

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego gdzie była ta sperma. Bo wargi sromowe to niepełna lokalizacja. Jeśli na zewnątrz warg - to raczej nie, ale jeśli wewnątrz warg, u ujścia pochwy, wtedy jest prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia. Małe, bo małe, ale jednak jest. Wszystko zalezy od dokładnego miejsca gdzie była sperma i czy mogła się wchłonąć w sluz w pochwie.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że mogło dojść do zapłodnienia, bo jesli było na wargach sromowych, to równie dobrze mogło sie wchłonąć w sluz i mogło dojsc do zapłodnienia, to jeszcze zalezy własnie od tego gdzie dokładnie była ta sperma. Jesli daleko od wejscia do pochwy to nie ale jesli przy wejsciu to mysle ze jest ryzyko ciazy. Dlatego zawsze trzeba uwazac i najlepiej zabezpieczac sie, jesli np uprawialiscie seks bez zabezpieczenia i partner wyjal penisa przed wytryskiem i sperma wyciekla na wargi sromowe to jest ryzyko ze mogla sie pojawic juz w pochwie jakas kropelka

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość strawberry1209

Prezerwatywa się zsunęła, na szczęście mój partner już nie był w środku, jednak spora ilość spermy trysnęła bardziej na zewnętrzną część warg sromowych. Bardzo się boję że mogłam zajść w ciąże..

Odnośnik do komentarza
Gość michalina123

Witam .
Wczoraj uprawiałam seks z moim partnerem. Doszło do wytrysku poza . Jednak troche nasienia zostało na mojej ręcę , mam pytanie czy mogło dojśc do zapłodnienia po tym jak wytarłam papierem swoją rękę a potem pomyłkowo wytarłam pochwę ? Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza

Witam
Uprawiałem z dziewczyną seks. Dzień po okresie. Podczas zdejmowania prezerwatywy troche spermy 'skaplo' na wargi sromowe. Dziewczyna leżała na brzuchu. Szybko wytarła pochwę papierowym ręcznikiem i poszła pod prysznic przemyć ją w wodzie z mydłem w płynie... Obawiam się się z dziewczyną, że sperma mogła wejść do środka... Jednak szybko co mogliśmy zrobiliśmy aby zapobiec zapłodnieniu. Czy jest moja dziewczyna może zajść w ciążę???? Proszę o pomoc.....

Odnośnik do komentarza
Gość Przypadek111

Witam uprawialem sex z dziewczyną niestety spuscilem się lecz nie do środka tylko na plecy i sperma spłynęła po pochwie czy jest możliwość ciąży dodam ze dziewczyna leżała na brzuchu po wszystkim umyla pochwe stresuje sie prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj z moją dzięwczyną uprawialismy petting. Miała mojego członka w ustach po czym doszło do wytrysku. Nieświadomie po tym poprawiłem sobie napletek. Było po wytrysku więc miałem ten śluz na palcach. Po jakimś czasie ( ok. 5 min) zaczęliśmy sie przytulać i ja nie świadomie dotknąłem jej pochwy (na palcu była sperma po wytrysku). Nie wsadziłem jej palca do pochwy tylko dotknąłem od strony pośladków jej warg sromowych. Dodam że był to dzień po miesiączce. Jak duża jest szansa ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość Adam Rąbek

Mam pytanie
Uprawiałem sex z dziewczyną i w ostatniej chwili wyjąłem go, lecz sperma była na wargach i boję się że mogło się dostać to pochwy
Moja dziewczyna od razu przemyła wodą ale boję się że doszło do zapłodnienia
Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Opisana przez Ciebie sytuacja była bardzo ryzykowna i istnieje możliwość zapłodnienia nawet gdy "w ostatniej chwili wyjąłem go..." Czy wiesz jaki był to dzień cyklu? Czyli ile dni minęło od pierwszego dnia miesiączki? Jeśli miesiączka będzie się spóźniać zróbcie test z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...