Skocz do zawartości
Forum

Nawracające gorączki u dziecka


Gość młoda mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość młoda mama

Dzień dobry
mam na imię Monika mam 22 lata i 5 letnią córkę Zuzię. Nasz problem polega na tym, że moj córcia ma bardzo czeste gorączki. W odstępie 2-3 tygodni do miesiąca pojawia się temperatura sięgająca nawet 40-41 stopni! Bardzo mnie to martwi, strasznie sie boje, ze dziecko mi choruje, ale oprócz temperatury, która utrzymuje sie 2 dni - nie ma zadnych innych objawów. Była robiona morfologia, usg, ekg, ob, nawet wymaz z gardła, bo lekarz podejrzewał gronkowca, ale wyniki sa bez zastrzeżeń. Dlaczego tak się dzieje czy ktoś miał podobnie? Bardzo prosze o pomoc strasznie sie martwi Zuzią a lekarz rozkłada rece bo wyniki sa dobre. Pomocy!!!!
Monika

Odnośnik do komentarza

Witam Młoda Mama,

Czy Twoje dziecko- miało zrobiony rozmaz krwi?? Co dokładnie wyszło w tej morfologii?? Czy występują jakieś inne objawy??
Czy ma poleczone ząbki?? Czy nie ma powiększonych migdałów??
Czy często choruje??
U dzieci przewlekła gorączka może być pierwszym objawem chorób nowotworowych, szczególnie hematologicznych.
Może też być inna przyczyna dlatego myślę, że powinniście wyjaśnić przyczynę tych gorączek i być pod stałą opieką pediatry(do czasu wyjaśnienia).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...