Skocz do zawartości
Forum

Wodogłowie u płodu


Gość NessumDorma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita....

Witam. Ostatnio miałam badanie połowkowe. Lekarz stwierdził wodoglowie u dziecka. Zrobili nam pobranie wód plodowych żeby zbadać co mogło się stać i jakie wady będzie miało dziecko po porodzie. 

Powiem tyle że dziecko rozwija się książkowo, wszystkie badania mam bardzo dobre. 

Ostatnio zrobiłam test na toksoplazmoze gdyż lekarz stwierdził że mogę zarazilam się. Ale w 1 trymestrze robiąc toksoplazmoze miałam ujemną i teraz musiałam ja powtórzyć. Właśnie czekamy na wyniki z badań genetycznych. 

Dodam że jestem teraz w 26 tygodniu ciąży. Boję się cholernie co będzie dalej i jakie będą wyniki

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki. Musi być dobrze! U mnie też znak zapytania (12 tydzien). Gin skierowała mnie na testy prenatalne – na szczęście te nieinwazynjne, tylko z krwi – veragene w punkcie Synewo. Ale tak jak TY czekam z duszą na ramieniu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2021 o 11:32, Gość Agata napisał:

Trzymam kciuki. Musi być dobrze! U mnie też znak zapytania (12 tydzien). Gin skierowała mnie na testy prenatalne – na szczęście te nieinwazynjne, tylko z krwi – veragene w punkcie Synewo. Ale tak jak TY czekam z duszą na ramieniu.

Tylko Ty czy partner też był badany?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...