Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy zaleconym antybiotyku do końca życia


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Otoz moj problem polega na tym czy mam sznse zajsc w cize.Otoz z 7miesiecy temu mialam usunieta sledzione oraz kiedy lezalam w szpitalu okazalo sie ze trzeba usunac dwa wrzody ktore powodowaly infekcje.Teraz jestem zdrowa biore codziennie od kilku miesiecy Folic oraz antybiotk ktory lekarz przepisal mi do konca zycia(Zaznaczam ze mam 20lat i niemam zamiaru brac cale zycie jakichkolwiek tabletek)Otoz moje miesiaczki nie sa regularne ostatnio dostalam 9Listopada dzisiaj jest 17Grudzien kochalam sie z chlopakiem jakies 9dni temu oczywiscie zakonczyl we mnie.Piersi bola jak do okresu,brzuch od czasu do czasu,czasami mnie mdli (ale niewymiotuje)Przez dwa dni sprawdzalam temperature raz 37.4 raz 37.24 po kilku godzinach wrocila do normalnosci czyli 36.64.Oddaje rowniez mocz czesciej niz wczesniej. Wczoraj czyli 16grudnia zrobilam test ale wyszedl negatywny niewiem czy to za szybko czy poprostu nie zaszlam w ciazy.B.Cieszylabym sie poniewaz jestem dlugo z chlopakiem i oboje chcielibysmy miec dzidziusia Biore tabletki nasenne od 2-3tygodni,jestem czasami nerwowa.Moje pytanie brzmi czy moglam zajsc w ciaze.Mieszkam za granica takze niemoge w kazdej chwili pojsc do ginekologa poniewaz nieznam tu dobrego.Prosze o wyrozumialosc,chodzi o to ze chcialabym dowiedziec sie jakie sa szanse ze zaszlam poniewaz od razu dla zdrowia mojego dzidziusia przestane brac jakiekolwiek tabletki a wiem ze to bardzo szkodzi.Prosilabym o pomoc..Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Powtórz test ciążowy, najlepiej zrób nie z moczu tylko z krwi, wtedy będzie wiarygodny. Jesli okaże się, że jesteś w ciązy, musisz natychmiast iść do ginekologa, bo musisz się dowiedziec czy te leki, które bierzesz mozna brac w ciąży, bo niektórych nie można. Jesli można to bierz, bo chodzi nie tylko o Twoje zdrowie, ale takze o zdrowie dziecka. Jeśli nie mozna, lekarz na pewno przypisze Ci inne, które pomogą a nie zaszkodza dziecku. Jesli natomiast okaze się, że jeszcze nie doszło do zapłodnienia, a chcesz miec dziecko i wiesz, że w krótkim czasie będziesz się o nie starała, równiez powinnas pójśc do lekarza, bo często przed zajściem w ciążę trzeba sobie wyrównac wyniki badań, aby dziecko dorastało w zdrowym organizmie zdrowej mamy, bo jesli zaniedbasz siebie, mozesz narazic i dziecko na jakeis paskudstwa

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...