Skocz do zawartości
Forum

Szanse na zapłodnienie po współżyciu dzień przed owulacją


Gość li...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie .Ja z moim partnerem kochalismy sie w poniedziałek rano ,a jajeczkowanie miałam we wtorek czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ?? Tak bardzo pragniemy dziecka próbujemy i nie umie zajsc w ciaze mam 34 lata .Prosze o odpowiec .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Współżycie w takim czasie daje bardzo duże szanse na zapłodnienie. Zajście w ciążę to niekoniecznie kwestia umiejętności, więc dziwi mnie stwierdzenie, że nie umiecie zajść w ciążę... Na pewno współzycie w okresie płodnym to dobry początek, więc trzymam za Was kciuki, bo z pewnością jesteście na dobrej drodze.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli we wtorek nastąpiła owulacja to istnieje duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.
Plemniki żyją do ok 72 h. Na pewno warunki w pochwie były dla nich sprzyjające. Ponoć ok. 40-60% par zachodzi w ciąże, współżyjąc w tym okresie. Oczywiście różne badania podają inne procenty, nie należy się tym sugerować, ponieważ jest to kwestia bardzo indywidualna.
Nie stresujcie się, róbcie to na luzie. Jeżeli pomimo usilnych starań, prze rok nie będziesz mogła zajść w ciąże, wówczas przyczyny takiego stanu powinny być wyjaśnione u lekarza specjalisty od niepłodności.
Starając się o dziecko powinniście współżyć 3-4 razy w tygodniu nie zważając na owulacje. Okres owulacyjny powinien natomiast być dodatkowo jak najlepiej wykorzystany.
Kup sobie testy owulacyjne, będziesz w 90% pewna, że to jest właśnie ten czas.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość kaszkejcik

czy jak mialam okres na poczatku stycznia potem po kilkunastu dniach tez 4 dniowe krwawienie i od tej pory nie mam okresu to czy moge byc w ciazy? test z moczu robilam wczoraj. injych objawow czy powodow typu choroba stres nie bylo;nie uwazalismy z chlopakiem

Odnośnik do komentarza
Gość gosc1234512345

Witam właśnie,też się zastanawiam czy bEde w,ciazy poniewaz wspolrzylam z chlopakiem w środę i w piątek za kazdym razem doszedl we mnie a w sobotę mialam owulacje po owulacji kochalismy się w niedziele w poniedziałek nie doszedl we mnie ale,we wtorek doszedl. Pomozcie bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Gość rudaKita24

Ooo ludzie... Poczytajcie siebie. Chlopak dochodzi co kilka dni czy jeszcze czesciej a potem rozkmina czy aby w ciazy nie jestem. Jak jestes na tyle gotowa by uprawiac taki sex badz gotowa na macierzynstwo. Dni " pewne" wg mnie to raczej tylko dwa dni przed miesiaczka i dwa dni po.

Odnośnik do komentarza
Gość Staszka_88

W dni około owulacyjne i w dzień owulacji szanse są największe. Jednak tester owulacji, testerowi nierówny. Jeśli tak długo stracie się o dziecko i nic to może warto zmienić go na inny, bardziej wiarygodny i sprawdzony. Ja w trakcie starań o dziecko używałam komputera cyklu myway. Różni się od innych, przeciętnych tego typu urządzeń tym, że wyniki opracowuje na podstawie bieżącego cyklu, ponad to za jego pomocą możesz zbadać sobie poziom hormonu LH oraz jakość śluzu, co dodatkowo podnosi szansę na szczęśliwe zapłodnienie. Ja swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. Tam również znajdziesz mnóstwo ciekawych artykułów na temat macierzyństwa, starań o dziecko czy zdrowia intymnego.

Odnośnik do komentarza

Czesc mam pytanie , bol owulacyjny mialam 28 kochalismy sie z chlopakiem 2 oczywiscie stosunek byl pelny kalendarzyk pokazuje , ze jest to okres plodny i wysoka szansa .
Moje pytanie jest takie czy jest jakakolwiek szansa , ze zaszlam w ciaze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...