Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po stosunku bez zabezpieczenia przy powracającym stresie w ciążą


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

27 dnia cyklu uprawiałam stosunek przerywany z moim chłopakiem. Nie zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, bo byłam pewna, że następnego dnia będę mieć okres. Zazwyczaj występuje on po 27-29 dniach cyklu. Dzisiaj jest 34 dzień a okresu nie ma. Ostatni cykl miał tylko 20 dni. Zastanawiam się, czy to opóźnienie wynika z tego, że jestem w ciąży (ale to chyba mało prawdopodobne?), czy z tego, że od ponad 2 miesięcy regularnie co 3 tygodnie jestem poddana wielkiemu stresowi przez egzamin prawa jazdy (nie zdałam 3 razy..) i stąd też poprzedni cykl miał 20 dnia a ten 34 i konca nie widac?

Odnośnik do komentarza

no wiesz jeśli nie wystąpił okres i nie zabezpieczyliście się to ciąża jest możliwa. Owszem może też to być przyczyna stresu bo egz na prawko jest stresujący, sama pamiętam zdawałam go chyba z 4 razy:P Zrób test ciążowy tak najszybciej się dowiesz czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Witam Anka,

Silny stres może być jedną z przyczyn, braku miesiączki i zaburzeń cyklu miesiączkowego.
Czy wcześniej przez ten miesiąc kochaliście się??
Poczekaj spokojnie na okres- te nieregularności mogą właśnie być związane ze stresem. Mimo wszystko, jeżeli martwisz się, że możesz być w ciąży to zrób sobie test ciążowy-dostępny jest w każdej aptece.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...