Skocz do zawartości
Forum

Stres po pettingu


Gość Damian2702

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian2702

Witam, mam 22 lata. Ostatnio uprawiałem petting z moją dziewczyną. To było 16 marca tego roku, byliśmy w bieliźnie, ocierałem się penisem o jej krocze, gdy czułem, że dochodzę, postanowiłem dokończyć (resztę roboty palcem), niestety poprawiłem sobie ręką penisa i akurat w tym momencie się spuściłem, wytarłem rękę o koszulkę w miarę dokładnie i zrobiłem jej palcówkę. 17 marca miała mieć miesiączkę (czyli wczoraj/miesiączki miała regularne, co 28 dni...). Dziś jest 18, a miesiączki nie ma... Wiem, że to dopiero dzień się spóźnia, ale proszę o szczerą odpowiedź na moje pytanie, gdyż w pochwie było dużo śluzu, ja się krepuję jej tak zapytać, tym bardziej, że jestem chłopakiem i nic nie wiem o (że tak powiem) babskich sprawach. Wydawało mi się, że lada chwila przed okresem nie mogłaby zajść w ciążę, tym bardziej bardzo to przeżywa, co udziela się mnie. Błagam, niech mi ktoś szczerze powie, w lewo albo w prawo, czy zostanę ojcem w ten sposób czy nie? Bo przezywam horror...

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Nie da się jednoznacznie określić jednoznacznie czy Twoja dziewczyna jest w ciąży czy nie. Z Twojego opisu wynika, że jest na to znikoma szansa. Jednak nie można tego w stu procentach wykluczyć. Teoretycznie były to dni niepłodne. W młodym wieku zdarzają się bardzo często zachwiania regularności cykli i nie są powodem do niepokoju. W większości przypadków z wiekiem ulegają unormowaniu.. Brak miesiączki może być również wynikiem stresu o niechcianą ciążę, który jej towarzyszy. Aby upewnić się co do tego czy Twoja dziewczyna jest ciąży, powinna zrobić test ciążowy dostępny w aptekach. Test będzie wiarygodny około dwa tygodnie po możliwości zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...