Skocz do zawartości
Forum

Salmonella przy objawach przeziębienia


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM
MOJA 3,5 LETNIA WNUCZKA CHORUJE OD PONAD PÓŁTORA M-CA.
NAJPIERW LECZONO PRZEZIĘBIENIE - OBJAWY TO GORĄCZKA, KASZEL, WYMIOTY. WIZYTY W PRZYCHODNI /3/, POGOTOWIE /4/, ZNOWU PRZYCHODNIA. MIMO WYSOKIEJ GORĄCZKI I BIEGUNKI NIKT NIE ZLECA BADAŃ. SAMI DECYDUJEMY SIĘ ZROBIĆ POSIEW MOCZU ,30 ZŁ/, I KAŁU /40 ZŁ./.WYNIK Z KAŁU - SALMONELLA, NATYCHMIASTOWA WIZYTA W PRZYCHODNI, PANI DOKTOR JEST ZDZIWIONA, ŻE ROBILIŚMY WYNIKI I ŻE JESZCZE NIKT Z SANEPIDU NIE KONTAKTOWAŁ SIĘ Z NAMI /MINĘŁO OK 1 GODZ OD WYNIKU.
W DOBREJ MYŚLI POWIADAMIAMY PRZEDSZKOLE. PANI DYR JEST NIEZADOWOLONA I TWIERDZI, ŻE TYLKO PATRYCJA JEST CHORA INNE DZIECINIE. WIEM ŻE CO NAJMNIEJ JEDNO DZIECKO MIAŁO TAKIE OBJAWY ALE PO ROZMOWIE Z DYR MAMA STWIERDZIŁA, ŻE TO ANGINA. I TAK MOJA WNUSIA ZOSTAŁA ,,CZARNĄ OWCĄ'' BĘDZIE W PONIEDZIAŁEK BAL A ONA NIE MOŻE BYĆ Z POWODU CHOROBY , GDYBYŚMY NIE POWIEDZIAŁY O TYM BYŁA BY NA ZABAWIE. A CHCIAŁYŚMY TYLKO PRZESTRZEC DYR I ABY OBSERWOWAŁA INNE DZIECI. TAK TO W TROSCE O INNE DZIECI MOJA WNUCZKA ,,ZOSTAŁA UKARANA,, DYR KATEGORYCZNIE ZABRONIŁA JEJ UDZIAŁU NA BALU. MUSIAŁAM SIĘ WYŻALIĆ - POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

dokładnie, zadzwoń anonimowo albo i nie ( jak chcesz) do sanepidu i zgłoś, że dziecko złapało salmonellę i podejrzewacie że to w przedszkolu. I gotowe. kontrola w ciągu kilku dni. Taka postawa jak wasza powinna być nagradzana a nie jakieś dziwne fochy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...