Skocz do zawartości
Forum

Zachcianki w czasie ciąży


Gość Rolka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamuśki przyszłe i obecne:)
Mam 26 lat i do niedawna byłam w ciąży. Teraz jestem młodą mamą 3 miesięcznego Maćka. Ostatnio razem z mężem wspominaliśmy moją ciążę. Mój mąż był w prawdziwym szoku jak mogłam mieć tak dziwaczne zachcianki np piłam strasznie dużo coli i pepsi po czym jadłam kiszone ogórki, albo kazałam mu raz biec o 23 godzinie po ciastko z kremem z mojej ulubionej cukierni. Kiedy po 3 godzinach szukania przyszedł do domu, zjadłam ale od razu wiedziałam że to nie bło to ciastko o które mi chodziło. Ale już nic nie mówiła:)
I tu moje pytanie jak u was przebiegała ciąża? Miałyście jakieś śmieszne sytuację, zachcianki?

Odnośnik do komentarza

ja pamiętam taka sytuację od mojej starszej siostry. Była ona w ciąży jakieś 4 lata temu. W środku nocy naszła ją ogromna ochota na lody, no po prostu musiała zjeść loda. Jak to ona mówiła zabiła by za loda. Nie chcą jednak budzić męża poszła do kuchni myśląc że ma lody w lodówce. Jednak okazało się ze wyjadła wszystkie. Była tak zła, że jak zaczęła płakać to wpadła w taką histerię że mąż który się obudził nie pomyślał że coś się stało dziecku...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...