Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha jak w okresie a okresu brak


Gość Stradii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagoda 278

Po 18 dniach spóźnienia dostałam miesiączkę, robiłam test ciążowy tydzień po spodziewanym okresie, lecz test wyszedł negatywny. Wiem że, niektórym kobietom pozytywny wynik wychodzi dopiero w drugim miejscu ciazy.
Mam pytanie czy jest możliwość że jestem w ciazy? Wiem że niektóre kobiety mają plamienia, a mój okres właśnie jak na razie tak wygląda. Mam go chwilę lecz właśnie początki mam obfite.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór dziewczyny mam pytanie dlaczego boli mnie bodbrzysze ale ból się nasila i jeszcze ból pleców i jak chodzę też mnie boli brzuch nie wiem co robić z partnerem nie współżyje 2tygodnie ale też używaliśmy zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza

Witam! Mnie tez bardzo boli podbrzusze, dwa dni temu powinnam dostać okres, narazie brak, półtora tygodnia przed spodziewana miesiączka zaczęły boleć mnie piersi, teraz ból ustąpił tylko ten brzuch boli jak na okres non stop i w krzyżu czuję ból. Dodam że staramy sie o dziecko, pierwsza ciążę poronilam. Boję się że tym razem znowu będzie coś nie tak, testu nie robiłam bo to narazie dwa dni opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość kopereek

Mnie często przed okresem pobolewa już brzuch a w czasie okresu , szczególnie w pierwszy dzień boli mnie okropnie, dosłownie tylko leżę, jest mi niedobrze, nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Ostatnio w aptece doradzono mi tabletki veminis femi i powiem wam, że są najlepsze jak do tej pory bo działanie mają przeciw bólowe a także rozkurczowe. Mam spokój na kilka godzin i normalnie funkcjonuję. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...