Skocz do zawartości
Forum

Czy plemniki mogą przejść przez spodnie i majtki?


Gość olka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że było dużo takich pytań, ale chcę się upewnić. Pieściłam się ze swoim chłopakiem 3 tygodnie temu, on miał na palach preejakulat (bawił się członkiem( i po około 30 sekundach ocierał tym palcem intensywnie o moje materiałowe spodenki i majtki( dni płodne, spodenki również były mokre od śluzu. Byłam podniecona. Dostałam miesiączki, lecz była skromniejsza, tak mi się wydaje, tzn, pierwsze dwa dni w miarę normalne jak zwykle, trzeci mi zanikła i czwarty i piąty był taki, że wystarczyłą mi tylko wkładka higieniczna(ale były całe brudne od krwi). Kilka dni po tej zabawie zauważyłam na piersiach żyły, które mam do teraz, mój chłopak ich nie zauważa zbytnio i mówi, że przesadzam. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawska_14

Pomocy ! kto mi odpowie na pytanie!? Kochałam się z chłopakiem i skończył na mnie wycierałam się chusteczkami nawilżającymi dla dzieci, i wytarłam cała spermę w chusteczkę a później nie chcący pomyliłam ją z inna czystą i wytarłam pochwę tą chusteczką , czy mogły plemniki dostać się dalej ? ( nie trwało to dłużej niż 2 min)

Odnośnik do komentarza

~ciekawska_14
Pomocy ! kto mi odpowie na pytanie!? Kochałam się z chłopakiem i skończył na mnie wycierałam się chusteczkami nawilżającymi dla dzieci, i wytarłam cała spermę w chusteczkę a później nie chcący pomyliłam ją z inna czystą i wytarłam pochwę tą chusteczką , czy mogły plemniki dostać się dalej ? ( nie trwało to dłużej niż 2 min)

Zależy po jakim upływie czasu wytarłaś się chusteczką. Na moje oko, jakieś ryzyko istnieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...