Skocz do zawartości
Forum

Czy dzień po okresie można zajść w ciążę?


Gość Marti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku lat bralam pigulki minulet lekarz zmienil mi je na noriday niestety w trakcie ich brania mialam krwawienia regularnie co 2tyg bylo to uciazliwe przy kolejnym krwawieniu poszlam do lekarza i wrocilam do wczesniejszych tab zmiana nastapila przy 13 tab drugiego opakowania noriday czyli 14 tab byl minulet nastepnego dnia doszlo do pelnego stosunku I 2 dni pozniej jestem pelna obaw czy nie zaszlam w ciaze mimo brania pigulek bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Gość Anita13456

Hej przepraszam ze się wtrące ale potrzebuje pomocy. Odstawilam tabletki po skończeniu całego opakowania i dostałam normalnie okres po okresie od razu zaczęliśmy się starać o dziecko były juz 4 stosunki bez żadnego zabezpieczenia i juz bez tabletek !? Czy jest jakaś szansa by zajsc w ciazy lub możliwe ze juz w niej jestem ?

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem dzień po miesiączce i jeszcze raz powtórka była na drugi dzień rano i to był seks tzw na całego skończył wemnie okres mam 4 dni czyli co 28 dni to w zasadzie były dni bez płodne no teraz nasuwa się pytanie czy jeśli dwa razy skończył wemnie i czy zwiększa to szanse na ciaze?jak długo plemniki żyją bo to dokładnie jest tak (2,3,4,5) sierpień miałam okres (6,7)to stosunek a (12,13,14,15,)(16-owulacji,)(ijeszcze 17,18)płodne a na (30-spodziewana miesiączka no i czy jest możliwe ze w tych granicach dojdzie do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość Monia6661

Kochałam się z chłopakiem dzień po miesiaczce dokładnie w poniedziałek, a już we wtorek miałam dni płodne. W niedziele wypadly dni owulacjne czy jest możliwość ze jestem w ciąży? ????? Pomóżcie bo już wariuje :(

Odnośnik do komentarza
Gość Monia6661

Kochałam się z chłopakiem dzień po miesiaczce dokładnie w poniedziałek i doszedł we mnie , a już we wtorek miałam dni płodne. W niedziele wypadly dni owulacjne czy jest możliwość ze jestem w ciąży? ????? Pomóżcie bo już wariuje :(

Odnośnik do komentarza

To zależy kiedy występuje u Ciebie owulacja. Wyznaczaj ją sobie na bieżąco, wtedy będziesz wiedzieć, w które dni może dojść do zapłodnienia. jeśli będziesz mieć z tym jakiś kłopot sięgnij po mikroskop owulacyjny. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę.

Odnośnik do komentarza
Gość Finfrjvd

Pomocy!! Kochałam się z chłopakiem dzien po okresie bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Ostatnia miesiączkę miałam 9-12, stosunek odbył się 13 i 14. Mój cykl trwa 29 dni, jest regularny ( czasami 30 ale to rzadko). Jest możliwość, żebym była w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź. Test i tak zrobię po 2 tygodniach, ale piszę tutaj, bo mam nadzieję, że jednak ktoś mnie uspokoi. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość KitaLita

Ostatnim razem dostalam okres 23czerwca normalnie mam 5 dni okres a 6sty to czasami tam sluz poleci z kolorem -teraz okres dostalam 17lipca a 22 w nocy z piatku na sobote o 01:30 w nocy z chlopakiem wiadomo Co... to juz jako dZien po okresie I niezabezpieczony oczywiscie PYTANIE CZY MOZNA ZASC WCIAZE?

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalencia

Chce sie doradzić bo nie wiem co robic
Miesiaczke mialam 17.07 i w sobotę z swoim chlopakiem wspolzylam wzielam tabletke antykoncepcyjna ale od niedzieli nie biorę bo nie wykupilam dalszych czy moglam zajść w ciążę? Już?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...