Skocz do zawartości
Forum

Czy dzień po okresie można zajść w ciążę?


Gość Marti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do was forumowicze..

Mam niby wystarczającą wiedzę na temat tych wszystkich spraw związanych z seksem itd.. Ale chciałbym abyście mnie jednak uspokoili w jednej kwestii...

Zawsze kochałem się z dziewczyną w jej dni płodne z zabezpieczeniem.. Parę razy zdarzyło się tak że podczas dni płodnych robiła mi dobrze i miała w ustach preejakulat, później się całowaliśmy i ja robiłem jej dobrze.. (w jamie ustnej, plemniki rzekomo giną bardzo szybko) Ale były także sytuacje gdzie mogłem przenieść preejakulat na kondomie.. No ale koniec końców zawsze dostawała okresu.. i teraz tak:

Cykl ma zawsze regularny tzn. 28-dni, równiusieńko.. Okres trwa zwykle 5 (czasem 6 dni). Ostatnio miała jak zwykle. Dostała okres w 28 dzień i trwał 5 dni. Dzień po zakończeniu okresu uprawialiśmy pieszczoty, przez dłuższy czas petting. Byłem podniecony i pojawiał się preejakulat.. nie chcieliśmy się kochać więc koniec końców poszedłem do łazienki, masturbowałem się i spuściłem. Następnie oddałem mocz, i dokładnie się umyłem, bardzo ciepłą wodą i mydłem. Po jakiś 2 godzinach, leżeliśmy nago.. miałem wzwód ale preejakulatu jeszcze nie było bo zwykle pojawia się szybko, gdy się podniecę.. ja leżałem na plecach a partnerka usiadła na mnie i doszło do krótkiego stosunku, ale nie wszedłem do końca, może do połowy, Ona jest pewna, że od macicy było daleko i że jest 'zamknięta' no więc trwało to chwilę i wyszedłem i za moment znów to samo.. i tak z 3 razy. Na samym końcu ja byłem na Niej i wszedłem w Nią ponad połowę i trwało to może z 20-30 sec i poczułem, że jestem już na tyle podniecony, że lepiej wyjdę.. preejakulat mógł się pojawić w jakiejś ilości. Następnie poszedłem do łazienki i miałem na penisie gęsty śluz miejscami miał barwę taką bordową (od resztek okresu za pewne bo na podbrzuszu miałem malutką plamkę też ledwo widoczną ) śluz był gęsty, nie taki jak podczas dni płodnych, że jest go dużo i jest przeźroczysty i szybko wysycha.. ten musiałem zmyć.. ale przed tym jeszcze raz się masturbowałem i gdy doszedłem to nie było zwyczajnej spermy tylko strasznie rozrzedzona i przeźroczysta w większości i było jej mało. masturbowałem się jeszcze raz zaraz po tym, i pojawiła się już normalna sperma ale było jej dosłownie z 3 krople...

I teraz zasadnicze pytanie. Jaka jest szansa na ciąże ?

ona ma:

- regularny cykl 28-dniowy (okres trwa 5 dni) sytuacja miała miejsce 1 dzień po okresie.
- do zbliżenia przerywanego chwilowego doszło po wcześniejszej mojej masturbacji, gdzie doszedłem, oddałem później mocz i się dokładnie wymyłem.
- podczas tego zbliżenia mógł pojawić się preejakulat gdy byłem w niej ale nie wchodziłem do końca i ona jest pewna, że do Macicy sporo mi brakowało. Nie doszedłem oczywiście.

Z tego co ja wiem, to jeśli dziewczyna ma regularny cykl nie mniej niż 28 dni, i okres 5 dni, to po okresie są dni względnie niepłodne, nie ma jajeczka a dni płodne zaczynają się w 14 dzień cyklu. Czyli 5 dni okresu+1 = 6 dni + 7 dni (tyle żyją plemniki w pochwie) czyli 13 dni wychodzi. No ale nie doszedłem w Niej a po wcześniejszym orgazmie, oddałem, mocz więc tak czy owak plemniki, które były w późniejszym preejakulacie były na pewno słabsze albo ledwo co żywe. Pamiętajmy raz jeszcze, że nie doszedłem w Niej także jeśli doszedłbym to plemniki i tak były słabsze i małe byłoby prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. A skoro był preejakulat no to nawet jak by tam były plemniki to nie dość, że słabe to nie przeżyły by w pochwie do owulacji..

mam rację ? Dziękuję z góry za odpowiedzi.. I proszę bez żadnych głupich żartów.. Nie panikuję ani nic. I nie jestem idiotą. Ale chętnie posłucham waszego zdania.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

wystarczy ze dotknąłes penisem z preejakulatem wejścia do pochwy i plemniki z preejakulatu mogły sie wchlonac w sluz, zajscie w ciaze to nie wepchniecie plemnikow w głab pochwy, ale wchloniecie sie w sluz to ich droga do jajeczka, tak wiec ryzyko jest, małe ale jest

Odnośnik do komentarza

nooo lepiej nie wspolzyc bez zabezpieczenia, czasem nawet na chwile mozna wlozyc penisa i akurat pojawi sie plyn i jest ciaza. Ryzyko jest małe, ale tak jak efciak napisała - jednak zawsze jest. Nie stresuj sie tylko poczekajcie 7-8 dni i zróbcie test z krwi beta hcg w przychodni. Moim zdaniem bylibyście w grupie kilku procent osób które zachodzą w ten sposob no ale ktos tą grupe jednak tworzy. Poczekajcie spokojnie i zobaczycie co wyjdzie ja trzymam kciuki, ale na przyszlosc naprawde uzywajcie gumki albo niech dziewczyna idzie do ginekologa moze po plastry tabletki albo jeszcze cos innego.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

poza tym dni płodne i niepłodne z wyliczeń to jedno, ale czasem owulacja moze sie przesunąć. Jesli chcecie miec pewnosc, ze owulacja sie nie przesunie i stosowac metode kalendarzykowa dziewczyna musi obserwowac swoj sluz, wejscie do pochwy, temperature pochwy, przez 3-4 miesiace prowadzic dziennik, zeby sprawdzac czy wystepuje przesuniecie owulacji czy nie. Ewentualnie sa do kupienia w aptece testy na owulacje, bo pomimo wyliczen matemartycznych owulacja moze sie przesunac, organizm to nie robot

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

A my nasza coreczke zmajstrowalismy dwa dni po okresie :) ZAWSZE istnieje to ryzyko i nikt mi nie powie ze nie... obserwacja... zawsze moze wydarzyc sie cos co w cyklu pomiesza... teraz mielismy chwile zapomnienia- dzien po okresie- doslownie kilka sekund- i zapowiada sie ze bedzie trzecie dziecko :)

Odnośnik do komentarza

Ja też zaszłam w ciążę tuż po okresie :D ... przez 4 miesiące staraliśmy się z mężem o dziecko i myślałam, że ze mną jest coś nie tak. Czekaliśmy zawsze do owulacji, w końcu postanowiliśmy spróbować dużo wcześniej i dziś cieszymy się 1.5 letnią córeczką :D.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina sloneczko

Siemka. potrzebna mi prawdziwa odpowiedz. Wczoraj uprawiałam seks ze swoim chłopakiem chociaż miałam okres, dzisiaj już mi się skończył.. Tylko jest mała uwaga zrobił to we mnie. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąży w moim przypadku ????

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem nie mam regularnej miesiączki w tym mies też miałam 7dniową gdzie zawsze pomimo nie regularnej miesiączki mam 5cio dniową,przed wczoraj skończyła mi się mies a wczoraj z mężem się zapomnieliśmy i boje się że mogłam zajść w ciąże;(czy to możliwe ze dzień po miesiączce będę w ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość nat18alia

uprawiałam sex z chłopakiem dzień po okresie 11 maja.
okres mam regularny. miałam go dostać 2 czerwca dziś jest 4 a ja ciągle go nie mam...nigdy mi się nie spoźnił... boje się, że moge być w ciązy. nie zabezpieczylismy sie to trwalo tylko chwile, to był dzien nie płodny i nie skonczył we mnie na pewno.

Odnośnik do komentarza

~zia
A my nasza coreczke zmajstrowalismy dwa dni po okresie :) ZAWSZE istnieje to ryzyko i nikt mi nie powie ze nie... obserwacja... zawsze moze wydarzyc sie cos co w cyklu pomiesza... teraz mielismy chwile zapomnienia- dzien po okresie- doslownie kilka sekund- i zapowiada sie ze bedzie trzecie dziecko :)
to znaczy ze po okresie 1 czy 2 dni tez mozna zajsc w ciaze jest to mozliwe??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...