Forum Ciąża i dziecko

Brak dni płod nych w cyklu

~Meghan

~Meghan

Okres miałam 22.08 i zawsze jest regularny co 28 dni czasami jeden dzień szybciej albo później a teraz juz od kilku dni powinnam mieć dni płodne i w ogóle nie mam śluzu płodnego tylko caly czas taki jak przed miesiączką czyli biały i gesty. Od wczoraj zaczęły mnie też boleć piersi. Czy jest to może cykl bezowulacyjny ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

miafora

miafora

Ciężko powiedzieć. Prawdopodobnie tak. Powiedz czy ostatni miałaś stosunek i czy się zabezpieczasz?

255739 miafora Kobieta, 24 lata, Toruń
~Meghan

~Meghan

Tak, był ostatnio stosunek niezbezpieczony. Dzisiaj już przestały boleć mnie piersi.

~odpowiedź

~odpowiedź

najprawopodobniej wchodzisz w okres menopauzy. Teraz możesz już dawać d*py bez zabezpieczenia. Gorzej, jeżeli nie masz jeszcze dziecka, a planujesz mieć.

~Meghan

~Meghan

e tam, jakom menopauze, skoro dopiero ożeniłam się i w noc poślóbnom miałam 10 orgazmów:
Poczytaj wspomnień:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy.
Meghan

~Gosia200

~Gosia200

A jak kontrolujesz swoje cykle? Ja sprawdzam owulację cyklotesterem myway. W prawdzie zawsze mam owulację, ale różnie to bywa. Dlatego zainwestowałam w sprzęt, który również polecają lekarze.

~Meghan

~Meghan

Tylko obserwacja u mnie jest. Chyba też będę musiała kupić jakiś test owulacji.

~Do Autorki

~Do Autorki

~Meghan
Tylko obserwacja u mnie jest. Chyba też będę musiała kupić jakiś test owulacji.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
zapamiętaj
1) 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, minus 3, to środek owulacji.
2) podczas owulacji śluz w pochwie jest rzadki, ułatwiający plemnikom podróż do jajeczka

~Meghan

~Meghan

Wiem jaki powinien być. Tylko właśnie w tym cyklu nie mam śluzu plodnego w ogóle.

~do Meghan

~do Meghan

~Meghan
Wiem jaki powinien być. Tylko właśnie w tym cyklu nie mam śluzu płodnego w ogóle.

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
No to masz menopauzę i nie musisz już się zabezpieczać przed niechcianą ciążą. Jesteś po 50-tce?