Forum Ciąża i dziecko

jakie mleko na ulewanie

~lolinda

~lolinda

jakie mleko najlepsze na ulewanie? Znalazlam bebilon pro expert AR, jest niby właśnie dla dzieci z takim problemem, w DOZ w cenie 31,27 za 400 g to chyba dobra cena? Wasze dzieci piły to mleko?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Emi66

~Emi66

Na ulewanie faktycznie najlepsze jest mleko Bebilon AR ProExpert, ale można też zastosować preparat zagęszczający mleko matki czy inne podawane dziecku, Bebilon Nutriton. Sprawdza się i można go kupić w atrakcyjnej cenie w sieci aptek DOZ. Nie trzeba już zamawiać w necie żeby było taniej :)

~Epika

~Epika wpis edytowany

Nam właśnie lekarz polecił mleko Bebilon AR ProExpert. Bardzo fajnie nasze dziecko przyjeło to mleko. Dopiero zaczeli smy stosować a ulewanie znikneło

~palena

~palena

Znam Bebilon i mój synek pił specjalistyczny mleko następne. Zazwyczaj kupowałam w aptekach ale faktycznie za trochę wyższą cenę niż ma doz. A jak wygląda kwestia wysyłki i kosztów?

~Farnak

~Farnak

Niestety nie mogłam karmić piersią co bardzo mnie męczyło a mój młody ulewał niestety bardzo często. Potem lekarz polecił mi Bebilon i powiem wam że to dobre wyjście nawet na cieżkie przypadki. Nie wiedziałam że doz ma takie ceny tego mleka. Zaraz skończy mi się zapas wiec pewnie zamówię.