Skocz do zawartości
Forum

Dziecko nie mówi, a przedszkole


Gość jastinap

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam od lutego puścić dziecko do przedszkola. Problem w tym, że syn nie potrafi powiedzieć nawet swojego imienia. Czy zostanie przyjęty do przedszkola? Czy sobie poradzi? Sama nie wiem już co robić, ale muszę wrócić do pracy.

Odnośnik do komentarza

Przechodziłam przez ten temat 2 lata temu. Szanse na publiczne zimą to 1 proc. zakładając, że masz znajomości gdzieś wysoko w przedszkolu. Córka ostatecznie poszła prywatnie do Sowy w Częstochowie i z perspektywy czasu uważam, że to była bardzo dobra decyzja. A mowa? To nie jest problem tylko twojego dziecka - inne mają podobnie.

Odnośnik do komentarza

Hmm... moim zdaniem nie masz szans, no chyba że będziesz miała dużo szczęścia. Moim zdaniem lepiej jeśli pójdziecie do prywatnego - inaczej podejdą do dziecka, inny program, inne możliwości, ale to oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Na pewno stawiajcie na zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza

Nauczyciele podchodzą rozsądnie do dzieci. Przecież oczywistym jest, że każdy maluch rozwija się w innym tempie. Jeden szybciej, a drugi wolniej. Tego nie da się w żaden sposób przeskoczyć i muszą mieć program dopasowany pod różne dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...