Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży


Gość Milla1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem ponieważ kochałam się ze swoim chłopakiem w dzień przed owulacja , prosiłam go żeby uważał a on mi powiedział , że przy mnie nie da się uważać ( proszę o wyjaśnienie co miał na myśli :) i doszedł i pytanie jakie szansę że będę w ciąży dodam że spermy ma bardzo mało i jest ona przezroczysta

Odnośnik do komentarza

ja mam chłopaka 3 lata, współżyliśmy kilka razy, byłam u gine i on powiedział bym pomyślała o antykoncepcji, powiedział również o możliwości kontroli owulacji, znalazłam taki afrodyta smart? któraś z was zna

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2020 o 13:41, Gość Marta napisał:

ja mam chłopaka 3 lata, współżyliśmy kilka razy, byłam u gine i on powiedział bym pomyślała o antykoncepcji, powiedział również o możliwości kontroli owulacji, znalazłam taki afrodyta smart? któraś z was zna

Ja mam to jest taki monitor płodności w postaci mini mikroskopu, który po badaniu śliny (nałożenie kilku kropli) nakłada się na smartfona, tak na aparat. Trzeba mieć zainstalowaną darmową apkę na smartfona i w ten sposób ta aplikacja odczytuje wynik i tworzy wykres. Dodatkowo możesz ustawiać przypomnienie, by nie zapomnieć o badaniu. Aplikacja informuje już wcześniej , kiedy masz mieć owulację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...