Skocz do zawartości
Forum

Spanie na zużytej prezerwatywie


Gość Glupianastolatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Glupianastolatka

Witam, mam dość nietypowe pytanie, więc ostatnio była u mnie impreza i znajomi poszli do drugiego pokoju, w którym ja śpię się kochać i jakaś godzinę późnej gdy impreza się skończyła poszłam spać, ale jak rano się obudziłam zobaczyłam, że zostawili oni prezerwatywe, czyli że spałam na niej całą noc i była ona dokładnie obok mojego miejsca intymnego, czy jest szansa że przez to mogę zajść w ciążę, dodam, że był to mój 2 dzień miesiączki ale mam nieregularne cykle więc, proszę się nie śmiać tylko się upewniam, że to moja głupia wyobraźnia.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka2345

~ania niania
Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Jaja sobie z niej robisz, co nie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...