Forum Ciąża i dziecko

Wyniki moczu

iwanana

iwanana

Dzien dobry, lekarz za tydzień a wczoraj otrzymałam takie wyniki moczu. Jestem w 18 t.c. Walczyłam z infekcja, teraz miało okazać się czy skutecznie. Czy mam się czym martwić? Nie mam żadnych objawów, poza wzmożonym chodzeniem do toalety niż zwykle. Prosze o odpowiedz .

190999 iwanana Kobieta, 26 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Nie wiem jak walczyłaś z infekcją, ale ona nie zniknęła, bo masz stanowczo za wysokie pH, a to sprzyja namnażaniu patogenów.
Najskuteczniejszym wyjściem będzie stosowanie dopochwowo probiotyku lactovaginal, pH się obniży i bakterie się wyniosą.
A pH powinno być ok4,5_5.
Furaginai i antybiotyki powodują nawroty zapalenia pęcherza, dlatego tylko profilaktyka,

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
AniaNDG88

AniaNDG88

To może i mi ktoś pomoże. Miesiąc temu robiłam wyniki moczu w którym wyszło prawie 500 bakterii, lekarz przepisał antybiotyk, po zastosowaniu leku, zrobiłam kolejne badanie moczu, w którym wynik jest dla mnie szokujący, bo prawie 2500 bakterii, zdjęcie wyników na dole. Proszę o radę.

• wyniki-moczu_8279.jpg
214416 aniandg88 Kobieta, 27 lat, Pomorskie
ka-wa

ka-wa

No tak, stan zapalny się powiększył, bo nastąpił nawrót po antybiotyku.
Też masz za wysokie pH, stosuj się ~ do powyższych wskazówek oraz rad zawartych w wątku " zapalenie pęcherza u kobiet"na Forum Zdrowie, a pozbędziesz się problemu.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń