Skocz do zawartości
Forum

Trzecia ciążą


Gość Kasiag880214

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiag880214

Dzień Dobry
W 2012 Urodziłam pierwsze dziecko, w 33 tyg poprzez cc bez większych komplikacji. Drugie dziecko urodziłam w 2014 w 34 tyg również przez cc tyle, że tu juz było komplikacje w postaci przedziurawionego pęcherza i ogólnie poturbowanej przy cięciu macicy. Po drugiej ciąży zostały mi mocne zrosty i lekarz powiedział, że już raczej ciężko będzie zajść w trzecią ciążę. Jednak jak ty bywa życia przynosi niespodzianki i tak oto jestem prawdopodobnie w trzeciej ciąży.

Ostatnią miesiączkę miałam 26.03
Pierwszą betę zrobiłam wcześnie bo 23.04.2019 - wyszło 13,630
Druga beta była 26.04.2019 - wyszło 79,970
Trzecia beta była 29.04 - wyszło 304,850

Jak widać rośnie fajnie, ale...
Do lekarza ide jutro i zdaje sobie sprawę, że pewnie jest za wcześnie żeby na usg było już cokolwiek widać, chociażby serduszko. Problem w tym, że w dole brzucha czuję dziwne ciągnięcie, troche boli i kłują mnie jajniki... nie jest to bol nie do wytrzymania, raczej taki dyskomfort. Nie krwawię, nie plamie, po prostu jak szybciej chce wstać albo jak kaszlę to mnie troch kłuje w dole... nie wiem czy mam się czym martwić czy po prostu panikuję? :)

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Hej,
każda ciąża jest inna, więc możesz się różnie czuć. Wszystkie swoje wątpliwości możesz skonsultować z lekarzem, a na razie się nie martw na zapas. Gratuluje Ci, że jesteś potrójną mamą. ;)
pozdrawiam
Kamila

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...