Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

2.03.- Możliwa sytuacja współżycia (było to po imprezie - takie sytuacje się zdarzają). Zdenerwowana wykonałam test ciążowy już po tygodniu. Teraz wiem, że i tak było to zbyt wcześnie. Planowaną miesiączkę (którą miałam dokładnie 21.12/21.01./21.02) planowałam, że też będzie 21.03. jednak wystąpiła 15.03. nie było to plamienie bo pierwsze trzy dni dosyć obfite. Wykonałam test płytkowy po 2 tyg i był negatywny. Straszliwie się stresowałam bo jednak nie chce ciąży. Bardzo bolał mnie brzuch 1-2.04. więc poszłam do ginekologa 3.04 przyznałam lekarce jaka sytuacja miała miejsce. I powiedziała, że ciąży nie widzi (to był miesiąc po zbliżeniu). Dostałam kolejną miesiączkę 4.04. - na pewno też nie było to zwykłe plamienie. Wykonałam test po 3, 4, 5, 6 tyg. i każdy był negatywny. Jednak nadal się stresuje bo czasami czyta się, że kobiety w ciąży miewają miesiączki i mylnie oceniają. Ale wykonałam do tej pory chyba 10 testów różnych i jest możliwość aby się myliły?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Witam!
Proszę pamiętać, że stres może również wpływać na miesiączkę(opóźniać ją, zwiększać/zmniejszać krwawienie) Tak jak koleżanka powyżej uważam, że nie jest Pani w ciąży. Proszę to przyjąć i zaakceptować:) Polecam wyznaczyć sobie dni płodne i owulację i unikać w tych dniach zbliżeń jeśli nie chce Pani począć. Tu jest fajna stronka o cyklach
owulacja com
Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...