Skocz do zawartości
Forum

Buty dla dzieci


Gość mirianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mikkolino

Chińskich butów nie kupuję. Nie wiadomo z jakich materiałów takie obuwie jest wykonane, poza tym takie buty zwykle nie są dobrze wyprofilowane. W sklepach w mieście w jakim mieszkam niestety króluje chińszczyzna tak więc przerzuciłam się ostatnio na zakupy w sieci ( nie muszę przynajmniej marnować czasu na chodzenie po sklepach a nawet jeśli rozmiar będzie nieodpowiedni, to mogę takie buty szybko do sklepu oddać).
Jeśli szukasz dla dziecka dobrych jakościowo butów, zerknij sobie do tego sklepu
https://e-butydladzieci.pl

Kilka razy już w nim zamawiałam. Mozesz tam kupić dla dziecka dobre jakościowo polskie obuwie.

Odnośnik do komentarza
Gość matka trzech

moi starsi synowie (lat 11 i 8) maja szerokie stopy o wysokim podbiciu, a do tego młodszy płaskostopie, więc buty muszą mieć dobre. Najczęściej kupuję buty polskiej firmy Bartek, a sandały czasem niemieckiej firmy Birkenstock. Jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Ja dla moich dzieci wybieram polskie buty, ale tylko sprawdzonych marek. Sama po wielu latach noszenia kiepskiego obuwia nabawiłam się różnych problemów i nie chcę żeby moje dzieciaki też tak miały. Mogę np polecić buty Memo, są bardzo trwałe i nawet mój dwulatek nie dał jeszcze rady ich zniszczyć :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...