Skocz do zawartości
Forum

krew skrzep plamienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jestem przyszłym tatusiem. Moja małżonka jest w 9/10 tygodniu ciąży. Ostatnio stało się coś przykrego, nagle pod wieczór moja połówka zaczęła krwawić. Udaliśmy się do oddziału ginekologicznego tam, stwierdzono że wszystko jest w porządku i że krwawienie ustało. Dostała no-spe oraz duphaston. i polecenie by leżeć, oraz konsultacje ginekologiczną. Było to w czwartek.
W piątek złapał moją ukochaną lekki ból, oraz "wypadł" z niej skrzep taki "żywy" w otoczce krwi. Niewiele myśląc została wezwana karetka w obawie o utratę ciąży!
Szybka praca ratowników oraz szybki wypis moich skarbów z oddziału klinicznego sprawił u mnie wściekłość oraz żal do całego zajścia !
W wypisie znalazły się takie informacje jak !

Epikryza
"brzuch miękki , niebolesny
Ww:cz pochwa sformowana, tarcza czysta, w pochwie krew
usg tv jama macicy uwidoczniono pęcherzyk ciążowy z zarodkiem crl 30mm i pęcherzykiem żółciowym, fhr+,
I krwiak podkosmówkowy o śr 20mm, ujście zewnętrzne zamknięte"
Zalecania lekarskie
"Dupchaston 4 tab.(których nie otrzymała na drugiej wizycie),od jutra 3x1tab.Kontrola w porad. Ggin w ciągu 7dni w razie niepokojących objawów zgłosić się do sor ginekologicznego
(zostało tylko wykonanie usg, ciśnienie temperatura)
Czy postępowanie oddziału SOR klinicznego ginekologii było odpowiednie względem pacjentki co do diagnozy jaką wystawili ?

PS:WIzyta jest umówiona na jutro ! a miła ma po całym zajściu dalej plami "kakowo" . Bez bólowe tylko od czasu do czasu "coś ukuje".Proszę o radę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...