Skocz do zawartości
Forum

To ciąża czy nie?


Gość Hydro1984

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hydro1984

. Jestem tu nowa.nie wiem czy taki temat już był najwyżej mnie zhejtujecie smile
Dziś jest 28dc i dziś powinnam dostać okres ale go nie ma. Wczoraj miałam badanie dopochwowe u ginie i ciąży nie stwierdził chociaż wczoraj rano tez zrobiłam test i po 6h jak wróciłam z pracy zobaczyłam kreskę druga różowa blada. Paski owulavyjne pokazały ze owu miałam od 19 dc jakoś . Wiec teraz by było jakoś 8 dni po owu. Zrobiłam dziś bhcg i wyszło 26.7 wg norm na necie to wczesna ciąża ale nie mam takiej skali o w sumie mam inna na wynikach. Pomóżcie czy jutro znowu iść do ginia z tymi wynikami? Bardzo chce juz dziecko i może swiruje juz?
To są wyniki:
Gonadotropina kosmówkowa w surowicy (Total hCG) (L47) wynik :26,70 mIU/ml

39,1 - 8388,0 mIU/mL 2 - 4 tydzień ciąży
861 - 88769 mIU/mL: 4 - 6 tydzień ciąży
8636 - 218085 mIU/mL: 6 - 8 tydzień ciąży
18700 - 244467 mIU/mL8 - 10 tydzień ciąży:
23143 - 181899 mIU/mL: 10 - 12 tydzień ciąży
6303 - 97171 mIU/mL13 - 27 tydzień ciąży
4360 - 74883 mIU/mL : : 28 - 40 tydzień ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość Hydro1984

Poszłam do ginekologa w piątek po badaniach i jeszcze rano zrobiłam test i odrazę lekka kreska druga już była. Ginekolog na wielkim zoomie znalazł pęcherzyk 0.43cm ale mówił ze to jeszcze aż tak nic nie znaczy. Poszłam do niego wczoraj czyli środę i dalej jest małe bo 0.46cm zrobiłam wczoraj betę która wyszła 25 U/L jakieś inne jednostki niż ostatnio. Miałam też wczoraj brązowe plamienie nie wielkie. Czy może być tak że skoro owulacja się przesunęła o jakieś 5 dni to i okres się przesuną o podobna ilość dni i w sumie wychodziło by ze powinnam okres dostać wczoraj albo dziś jakoś i te plamienia to dopiero zagnieżdżane się zarodka i dopiero teraz beta skoczy ? Mam dopiero na wtorek 5.03 wizytę i nie wiem czy czekać czy lecieć juz do ginekologa. Biorę Duphaston na podtrzymanie wiec może poczekam?

Odnośnik do komentarza
Gość Hydro1984

Od 2 dni miałam brązowe plamienia. Wczoraj na chwile była krew. Pojechałam odrazę do ginekologa jednak ten mnie nie przyjął twierdząc że nie ma czasu i kazał jechać na oddział. Pojechałam wiem do szpitala. Tam zrobiono mi usg lekarz tez stwierdził 5 tydzień jakąś czarna plamka na monitorze o tym świadczyła. Powiedział ze może to być poronienie dał luteine dopochwowo i kazał czekać ale mówił mi ze to malutkie ze nie wróży temu dobrze.dał badanie na betę. Tego samego dnia ja zrobiłam i po godzinie wynik pokazał 18Uml/ml. Spada ...jestem załamana mam w poniedziałek powtórzyć ale chyba nie ma już żadnych szans żeby ta ciąza się udała. ...jestem załamana czuje żal i smutek dlaczego akurat ja....znowu :(

Odnośnik do komentarza

Ułatwieniem dla każdej kobiety jest regularna obserwacja faz cyklu. Myślę, że w tych czasach każda z nas powinna mieć domowy monitoring cyklu jak na cyclotesterze, bo do ginekologa chodzi się raz na rok (niektóre w ogóle nie chodzą)

Odnośnik do komentarza

Czasem tak jest i nie ma co się załamywać, tak naprawdę żadna kobieta nie wie, ile razy poroniła, bo miało to miejsce bardzo wcześnie bez żadnych oznak. Trzeba w domu monitorowac płodność, teraz są takie nowoczesne urządzenia, fajny ostatnio znalazłam termometr owulacyjny z apką na smartfona, nazywa się MySense. Musisz spróbować i bez stresu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...