Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać przedszkole?


Gość dzerski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość domininkah

Raczej prywatna, ewentualnie publiczna + dodatkowe lekcje z angielskiego. W przeciwnym wypadku dziecko będzie się niestety cofać językowo. W publicznych dzieci są różne - niektóre nie będą znać nawet podstawowych słówek.

Odnośnik do komentarza

Niektóre przedszkola korzystają z nowoczesnych rozwiązań i tego powinniście oczekiwać jako klienci. Aplikacja Inso została stworzona właśnie po to by ułatwić wszystkie działania. Inso pozwala na usunięcie z menu dziecka składników, których nie lubi, pozwala również na rozliczanie się i zaznaczanie nieobecności pociechy. 

 

 

___________________________________

Aplikacja dla przedszkoli Inso.pl

Odnośnik do komentarza

Ja rezerwowałam prywatne dużo wcześniej. Chyba nawet na jesieni. Jeśli masz miejsce, gdzie chcesz puścić dziecko, to nad czym się zastanawiać? Wiadomo, że później będzie masakra ze zdobyciem miejscówki. Pewnie wszystko będzie zajęte...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem prywatne jest lepszym pomysłem. Porównywałam, co mają w publicznym i prywatnym - inny poziom. Poza tym, tak na logikę - prywatne musi dbać o opinię, bo inaczej nie będzie mieć klientów. A publiczne zawsze będzie mieć dzieci. Normalka...

Odnośnik do komentarza

Prywatne, zdecydowanie. W publicznym dziecko będzie przez kilka lat robić to samo, czego się nauczyło w przedszkolu. Ogromna różnica w programie. Pamiętaj, że w publicznym nauczyciel musi dopasować poziom pod wszystkie dzieci, a wiesz, jak z tym bywa. 

Odnośnik do komentarza

Też się nad tym ostatnio zastanawiałam. Córka od 3 lat chodzi do przedszkola językowego. Ostatnio była u nas koleżanka ze swoim dzieckiem, które chodzi do 1 klasy podstawówki. Bawiły się angielskim - nasza córka zna bez porównania więcej słówek. Danie do publicznego oznaczałoby cofanie się w rozwoju. 

Odnośnik do komentarza
Gość ania sokolik

To samo widzimy u nas. Nasza córka jest w językowej Sowie w Częstochowie, syn siostry w publicznym i pod względem językowym przepaść. Wiadomo - dochodzą tutaj różnice w zdolnościach dzieci, bo to też jest istotne, ale mimo wszystko. Wiadomo, że dziecko z prywatnego będzie zdecydowanie przed tym z publicznego. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z wami, my nawet się nie zastanawialiśmy nad tym czy wybrać przedszkole prywatne czy publiczne, nasz wybór od razu padł na Tequestę - prywatną i bardzo nowoczesną placówkę dwujęzyczną. Jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni, Kameralne grupki, bogata oferta zajęć dodatkowych, wykwalifikowana kadra - nic więcej nie trzeba ?

Odnośnik do komentarza

Sowa w Częstochowie. Średnio mi pasowała dzielnica, ale zależało mi na przedszkolu językowym i to była bardzo dobra decyzja pod każdym względem. W zasadzie wszystko udało się załatwić tak, jak chcieliśmy. Dziecko zadowolone, poziom nauczania naprawdę fajny, więc po co tutaj kombinować? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...