Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Zuzia19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kobietawpigułce pl

Witam,
W 30 dc dni płodne zaczynają się ok 14-18 dc, gdzie owulacja przypada na ok 16 dc W tym okresie powinno dojść do zbliżeń jeśli Państwo chcą począć dziecko :) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2019 o 15:39, Gość Zuzia19 napisał:

Witam wspolzylam z meze dzien po miesiaczce, mam regularnie co 30 dni jest szansa ze bede w ciąży? Bardzo na to liczę.

Udało się wtedy zajść? Poza monitorowanie cyklu, zawsze warto wdrożyć suplementy, żele itp., które wspomagają zajście w ciążę. U nas pomógł żel Prefert na pobudzenie plemników. Polecam.

Odnośnik do komentarza

U mnie starania trwały około 8 miesięcy, dwie kreski na teście bardzo mnie i męża ucieszyły. Do tego starsza córka bardzo chciała mieć młodsze rodzeństwo. W drugiej ciąży podjęliśmy też decyzję o pozyskaniu krwi pępowinowej z Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Kilka lat temu dużo mniej się o tym mówiło, a obecnie coraz więcej rodziców na takie zabezpieczenie się decyduje.

Odnośnik do komentarza

Super, że się udało, niektóre pary długo dłużej się starają. Ciekawy pomysł z tą krwią pępowinową. A myślałaś także o wykonaniu badania prenatalnego? Czytałam na https://www.testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/katowice/ , że test NIFTY w Katowicach jest między innymi wykonywany i jest on całkowicie bezpieczny dla ciąży, ponieważ do badania pobierana jest tylko próbki krwi matki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...