Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla dziecka na pierwsze urodziny


Gość Gemma

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mamą chrzestną Kacperka, który za 2 tygodnie będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Jako matka chrzestna, chciałabym kupić dziecku coś, co będzie miał na pamiątkę po pierwszych urodzinach. Nie chcę kupować kolorowanek i zabawek, które za miesiąc będą wyrzucone. Naprawdę nie wiem co można kupić takiemu maluchowi, aby prezent był praktyczny i przydatny a zarazem nie spłukał mnie finansowo?

Odnośnik do komentarza
Gość marzenka25

Ja swojemu chrzesniakowi na pierwsze urodziny kupiłam takie plastikowe krzesełko do karmienia do stołu, takie wysokie. Starczy na długo, bo jest co najmniej do 3 roku życia, bo ma różne ustawienia i tryby. Stoliczek ma zagłębienia na kubek i miseczke. Poza tym zdejmuje sie jeden blat i łatwo można go umyć, a wiadomo, że to nadaje się do mycia po każdym karmieniu. fakt, nie było to za tanie, bo dałam ok. 300zł, ale są też tańsze wersje.

Odnośnik do komentarza

Fajnym pomysłem na prezent zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki jest poddanie metalizacji jakiejś rzeczy może to być nawet osobista rzecz dziecka:D Moje dzieci maja takie pamiątki.Córka buciki, a synek butelkę i smoczek.Rewelacja! Pamiątka na całe życie.Polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...