Forum Ciąża i dziecko

Prezent dla dziecka na pierwsze urodziny

~Gemma

~Gemma

Jestem mamą chrzestną Kacperka, który za 2 tygodnie będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Jako matka chrzestna, chciałabym kupić dziecku coś, co będzie miał na pamiątkę po pierwszych urodzinach. Nie chcę kupować kolorowanek i zabawek, które za miesiąc będą wyrzucone. Naprawdę nie wiem co można kupić takiemu maluchowi, aby prezent był praktyczny i przydatny a zarazem nie spłukał mnie finansowo?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

może kup mu taki mały rowerek na 3 kółkach jak niby motor policyjny czy coś - bedzie miał zabawke na 2 sezony czy nawet wiecej bo nie wiem co mozna kupic chlopcu aby mial na zawsze, na wszytsko jeszcze za malutki....

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
~marzenka25

~marzenka25

Ja swojemu chrzesniakowi na pierwsze urodziny kupiłam takie plastikowe krzesełko do karmienia do stołu, takie wysokie. Starczy na długo, bo jest co najmniej do 3 roku życia, bo ma różne ustawienia i tryby. Stoliczek ma zagłębienia na kubek i miseczke. Poza tym zdejmuje sie jeden blat i łatwo można go umyć, a wiadomo, że to nadaje się do mycia po każdym karmieniu. fakt, nie było to za tanie, bo dałam ok. 300zł, ale są też tańsze wersje.

~Damulka

~Damulka

mój synek dostał taką zabawkę multimedialną, rozwijającą jego zmysły.

muszka19

muszka19

ja bym kupiła złoty łancuszek zeby miał na pamiątkę na zawsze, nie mówie krzyzyk ale dla dziewczynki np. serduszko albo złote kolczyki, a dla chłopca złoty łancuszek z literka jego imienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 26 lat, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

ale to tez wiadomo ze nie bedzie nosil zawsze tylko to bedzie po prostu pamiatka, ja bym zrobila zdjecie maluhowi i poprosila kogos aby namalowal jego portret recznie, i to mysle ze bylby fajny prezent - mozna powiesic na scianie :)

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 33 lata, Karolkowo
sindy81

sindy81

mysle ze portret to fajny pomysl ja na 1 urodziny syna, a wlasciwie moj syn dostal cala sesje dla dziecka. przebrany za biedronkę itp. bylo mnostwo zabawy i swietne fotki na pamiatke

19 sindy81 Kobieta, 37 lat, Katowice
Iskra

Iskra

zdjęcia to jest to. Dla mnie mają magiczną wręcz moc, uwielbiam siadać wieczorem i oglądać zdjęcia z dzieciństwa. Tyle miłych i ciepłych wspomnień przychodzi do głowy

14 iskra Kobieta, 32 lata, Lublin
~Folkowa

~Folkowa

ja uważam, że można kupić jakiś taki przydatny prezent np kocyk. Taki ładny z wyhaftowanym imieniem. Dziecko będzie miało go na dłużej a i później może zrobić z niego pamiątkę.

maria35

maria35

ja bym kupiła taki bardzo gruby album, w skórzanej oprawie aby dziecko mogło go zapełniać swoimi wspomnieniami.

7 maria35 Kobieta, 42 lata, Warszawa
sindy81

sindy81

eeeee chłopiec?? dziewczynka tak ale chłopczyk myse ze by sie w to nie bawił

~matylda

~matylda

Podoba mi sie pomysł z sesją zdjęciową. Tylko, że taka profesjonalna sesja to sporo kosztuje.

sindy81

sindy81

ale wiesz pamiatka na cale zycie ciekawe czy Gemma nam odpisze co w koncu wymyslila

~Werulka

~Werulka

ja tam kupiłam bym małemu książeczkę oszczędnościową. Na każde urodziny wpłacałabym pieniążki. W wieku 18 lat dostał by tą kasę.

~Lola

~Lola

ksiazeczka jest fajna jak sie duzo wplaca ale to bardziej rodzice powinni zrobic bo goscie na pewno sie na to nie pokuszą

~Dorcia

~Dorcia

moja babcia zrobiła mi taki prezent, wpłacała ile mogła raz więcej raz mniej... Miałam własne pieniądze jak skończyłam 18 rok życia

~xSandra

~xSandra

ja lubie prezenty ktore wiem ze beda na pamiatke nawet niech zalegaja w szafie ale wiem z ekojarza mi sie z jakimis chwilami, wydarzeniami...

liryka

liryka

ja na swoje pierwsze urodziny dostalam taki stary mały medalionik, który można otworzyć i wkleić zdjęcie. Dostałam go od mamy a ta od babci. Taka tradycja.

131 liryka Kobieta, 33 lata, Janów lubelski
aanielkaa

aanielkaa

ja zawsze chciałam miec taki prezent ale niestety u mnie w domu nie przekazywało się nic z pokolenia na pokolenie a szkoda bo chcialabym miec taką pamiatke rodzinną, oczywiście w kuferku gdzies na dnie szafy :)

17 aanielkaa Kobieta, 38 lat, Kraków