Forum Ciąża i dziecko

Przeniesienie spermy z ust do pochwy a zapłodnienie

~cynicznie

~cynicznie

Witam Mam Pytanie moja bliska koleżanka zrobiła mały bład robiła swojemu chłopakowi przyjemność i on doszedl i sperma cała znalazła sie jej w buzi po czym z jej opowiadań poszła do łazienki i wypluła na reke ta sperme z śliną i pzemiesciła do pochwy czy może zajśc w ciąże w ten sposób ?

oczekuje szczerej odpowiedzia zarazem madrej krytyki . dziękuje Pozdrawiam .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

fijolek

fijolek

Czyli co, chce go na dziecko złapać?

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 33 lata, Łódź
~Złośliwa

~Złośliwa

a mogę wiedzieć po co???? Jest to konieczne by w móc w pełni odpowiedzieć na Twoje pytanie.

~Kaja

~Kaja

to zależy po jakim czasie to zrobiła, jeśli od razu w przeciągu minuty to możliwe że mogła zajśc w ciążę jeśli sperme wsadziła do pochwy. Trzeba tylko sie zastanowic czy slina nie neutralizuje spermy...

Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

W opisywanej sytuacji szanse na zajście w ciążę są minimalne. W jamie ustnej znajdują się enzymy, które unieczynniają plemniki.
Ocenę tego typu zachowań zostawiam forumowiczkom.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 35 lat, Warszawa
ciekawska20

ciekawska20

Co za głupi pomysł... No serio? Az tak strasznie pragnie dziecka? Przecież chłopak z nią nie zostanie tylko dlatego, że wrobi go w dzidziusia. To pokręcony pomysł. I strasznie perfidny. Wytłumacz koleżance, że jak chce zatrzymać tego faceta to nie tędy droga. On ją znienawidzi jak zrobi cos takiego. pół biedy, że kiepsko się do tego zabiera i raczej nic nie wyjdzie z takiej formy zapłodnienia :)

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 37 lat, Wrocław
~Guga23

~Guga23

to jest obrzydliwe, jak to czytam to kolacja staje mi w gardle... To już nie ma lepszych i przyjemniejszych sposobów na poczęcie dziecka.

muszka19

muszka19

1. postąpiła głupio i egoistycznie bo ciekawe czy chłopak o tym wie i ma świadomość ze współżyje z kimś kto chce go złapać na dziecko
2. mam nadzieje ze nie zajdzie w ciaze, ze te enzymy zabija plemniki, ale mam nadzieje ze zrozumie ze tak sie nie robi, ciekawe jakby jakis chlopak ją zapłodnił ot tak, czy byłaby szczesliwa

18 muszka19 Kobieta, 27 lat, Katowice
dadaaria

dadaaria

dziewczyny są okropne, a chlopaki powinni się pilnować, szkoda tylko, że po takich sytuacjach tracą zaufanie do niewinnych dziewczyn

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 32 lata, gdzieś pod Wawą
Asioook

Asioook

Najgłupszy sposób poczęcia dziecka. Czy Twoja koleżanka wzieła pod uwagę to że jeśli jej chłopak kiedyś się o tym dowie to ją zostawi, i nie będzie chciał mieć nic wspólnego z nią i jej dzieckiem. I wiesz co nie będzie miała prawa mieć do niego żadnych pretensji.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 31 lat, Kraków
~Edward 1

~Edward 1

Nie dziwie sie dziewczynie , tak bardzo go kocha ze postanowiła zrobić sobie z nim dziecko bez jego wiedzy