Skocz do zawartości
Forum

Przeniesienie spermy z ust do pochwy a zapłodnienie


Gość cynicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam Pytanie moja bliska koleżanka zrobiła mały bład robiła swojemu chłopakowi przyjemność i on doszedl i sperma cała znalazła sie jej w buzi po czym z jej opowiadań poszła do łazienki i wypluła na reke ta sperme z śliną i pzemiesciła do pochwy czy może zajśc w ciąże w ten sposób ?

oczekuje szczerej odpowiedzia zarazem madrej krytyki . dziękuje Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Co za głupi pomysł... No serio? Az tak strasznie pragnie dziecka? Przecież chłopak z nią nie zostanie tylko dlatego, że wrobi go w dzidziusia. To pokręcony pomysł. I strasznie perfidny. Wytłumacz koleżance, że jak chce zatrzymać tego faceta to nie tędy droga. On ją znienawidzi jak zrobi cos takiego. pół biedy, że kiepsko się do tego zabiera i raczej nic nie wyjdzie z takiej formy zapłodnienia :)

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Najgłupszy sposób poczęcia dziecka. Czy Twoja koleżanka wzieła pod uwagę to że jeśli jej chłopak kiedyś się o tym dowie to ją zostawi, i nie będzie chciał mieć nic wspólnego z nią i jej dzieckiem. I wiesz co nie będzie miała prawa mieć do niego żadnych pretensji.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Edward 1

Powiem tak nie wiem co ty masz w tym pustym łbie ale jesteś pojebany tak samo jak ta dziewczyna,jak można zrobić sobię dziecko z ust do pochwy to chyba jasny sygnał że jeśli facet niechce jeszcze dziecka bo nie jest gotowy lub jest jeszcze młody i chce się wybawić a facecie mogła byś zapomnić a najgorsze jest ze całe życie bedziesz patrzyć temu dziecku w oczy i wyobrażać sobie jak sperme z buzi brzydko powiem wsadziła sobie w pizde 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...