Skocz do zawartości
Forum

Gdzie z dzieckiem na wakacje we wrześniu?


Gość werlinka

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wybrac się do jakiegos miejsca, w którym będziecie mogli zorganizować czas nie tylko sobie ale równiez i maluchom. Polecam dwie opcje
Zakopane
Gdańsk

Bez znaczenia w sumie do którego miejsca się wybierzecie, noclegów możecie poszukac na tej stronie
https://www.sunandsnow.pl/

Jest tutaj mozliwosć zarezerwowania sobie mieszkania w jednej z większych miejscowości turystycznych .A będzie to podczas wyjazdu z maluchami o wiele wygodniejsze niż rezerwacja pokoju hotelowego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dzieci nie mają jeszcze obowiązku szkolnego to polecam wybrać się do któregoś hotelu z Rainbow gdzie działają figlokluby czyli takie klubiki dla dzieci, gdzie animatorzy prowadzą rozmaite gry i zabawy. Z tego co się orientuję figlokluby działają do połowy albo do końca września, to trzeba jeszcze dokładnie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

~Mirara
Jeśli dzieci nie mają jeszcze obowiązku szkolnego to polecam wybrać się do któregoś hotelu z Rainbow gdzie działają figlokluby czyli takie klubiki dla dzieci, gdzie animatorzy prowadzą rozmaite gry i zabawy. Z tego co się orientuję figlokluby działają do połowy albo do końca września, to trzeba jeszcze dokładnie sprawdzić.

a czy w ciepłych miejscach jak wyspy kanaryjskie czy egipt figlokluby działają w czasie kiedy dzieci mają ferie? jeździmy do ciepełka zimie z młodymi i gdyby takie animacje z rainbow działały to byśmy chętnie rozważyli taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza

~Madadaa
~Mirara
Jeśli dzieci nie mają jeszcze obowiązku szkolnego to polecam wybrać się do któregoś hotelu z Rainbow gdzie działają figlokluby czyli takie klubiki dla dzieci, gdzie animatorzy prowadzą rozmaite gry i zabawy. Z tego co się orientuję figlokluby działają do połowy albo do końca września, to trzeba jeszcze dokładnie sprawdzić.

a czy w ciepłych miejscach jak wyspy kanaryjskie czy egipt figlokluby działają w czasie kiedy dzieci mają ferie? jeździmy do ciepełka zimie z młodymi i gdyby takie animacje z rainbow działały to byśmy chętnie rozważyli taki wyjazd.

To ja już Wam od razu mówię, że figlokluby działają do połowy września. Trzeba poczekać na najbliższy sezon, który jeśli chodzi o hotele z animacjami zaczyna się czerwcu, czyli jak dzieciaki powoli kończą szkołę.

Odnośnik do komentarza

Wiki22cc
Wrzesień jest w Polsce nieco chłodniejszy, więc może warto rozejrzeć się za jakimś zagranicznym last minute. Wystarczy wybrać hotel blisko plaży i przystosowany dla dzieci, a z pewnością nie będzie im się nudzić.

Jak masz dziecko w wieku szkolnym to wrzesień nie jest najlepszym pomysłem. Ale jeśli dziecko przedszkolne to zdecydowanie tak, szczególnie że jest taniej i zdecydowanie mniej ludzi co mi akurat pasuje. A wspomniane wyżej figlokluby z R działają do połowy września, więc przy okazji też można się załapać.

Odnośnik do komentarza

~Grazia_a
Wiki22cc
Wrzesień jest w Polsce nieco chłodniejszy, więc może warto rozejrzeć się za jakimś zagranicznym last minute. Wystarczy wybrać hotel blisko plaży i przystosowany dla dzieci, a z pewnością nie będzie im się nudzić.

Jak masz dziecko w wieku szkolnym to wrzesień nie jest najlepszym pomysłem. Ale jeśli dziecko przedszkolne to zdecydowanie tak, szczególnie że jest taniej i zdecydowanie mniej ludzi co mi akurat pasuje. A wspomniane wyżej figlokluby z R działają do połowy września, więc przy okazji też można się załapać.

Ja mam dziecko przedszkolne, ale chodzi do przedszkola, więc i tak zostaje nam lipiec sierpień na wyjazd do figloklubów. Szkoda że dziecko nie może wziąć urlopu ;)

Odnośnik do komentarza

No, to jest do bani, bo fajnie by było móc z młodym wyjechać w środku roku szkolnego. Można w ferie, ale figloklubiki wtedy nie działają (w sumie nie dziwię się, nie mają pewnie obłożenia ludzi z dziećmi wystarczającego), ale też w okresie ferii ceny w wielu miejscach wzrastają. Na pewno na część wycieczek objazdowych. Chyba jednak z dziecięciem zostaje to lato.

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka85a

~Tamilka
No, to jest do bani, bo fajnie by było móc z młodym wyjechać w środku roku szkolnego. Można w ferie, ale figloklubiki wtedy nie działają (w sumie nie dziwię się, nie mają pewnie obłożenia ludzi z dziećmi wystarczającego), ale też w okresie ferii ceny w wielu miejscach wzrastają. Na pewno na część wycieczek objazdowych. Chyba jednak z dziecięciem zostaje to lato.

Z tymi cenami to niekoniecznie. Na pewno ceny są wysokie na święta. Ale jeśli chodzi o ferie to nie widzę różnicy względem reszty zimowego sezonu, a przynajmniej w rzeczonym biurze od Figloklubów -Rainbow.

Odnośnik do komentarza

Ja z mężem i córką na jesień byliśmy w rancho Colorado w Trzcielu, córka uwielbia konie więc dla niej to było coś niesamowitego, my z męzem bardzo odpoczęliśmy, ponieważ miejsce jest urocze ze względu na naturę, człowiek może zapomnieć o całym świecie, lasy, jeziora. pokoje hotelowe również atrakcyjne, basen. na pewno tam wrócimy.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam do Zalesia Mazury, jeszcze pół roku, ale w ofercie first minute mają mega ceny i super pakiet. Dzieciaki mają tam zapewnionych pełno fajnych aktywności, w tym mini zoo, czy na przykład zawody rodzinne i ogniska, a dla nas basen, jeziorko, las, i odpoczynek w spa, polecam bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Ja wynajęłam na weekend domek nad jeziorem Czorsztyn. Sporo jeździliśmy na rowerach, spacerowaliśmy i pływaliśmy łódką. Dzieciom bardzo spodobał się ten wyjazd, ponieważ cały czas robiliśmy coś ciekawego i nie było czasu na nudę. Możesz sprawdzić ofertę www.chatki-qdlatki.pl . Myślę, że na pewno Ci się spodoba.

Edytowane przez GoosiaaPl
Odnośnik do komentarza

Jak widać w dzisiejszych czasach mamy bardzo dużo możliwości jeśli chodzi o spędzenie wolnego czasu z naszymi najbliższymi. Trzeba sobie zdać sprawę z tego jak relatywnie krótkie jest nasze życie, by zacząć zwiedzać odległe od nas zakątki świata. Na dobrą sprawę to nie potrzebujemy wydawać dużych sum na ten cel ponieważ bardzo popularne stało się organizowanie wyjazdów we własnym zakresie. To świetna metoda na znaczne zmniejszenie kosztów przy utrzymaniu odpowiedniego dla naszych oczekiwań standardu. Jeśli chodzi o ciekawe pomysły to z pewnością wakacje w włoszech są swego rodzaju inspiracją. O tym kraju można powiedzieć wiele jednak zobaczyć go na żywo to niesamowite przeżycie.

Odnośnik do komentarza

Dobrze zorganizowany hotel, w którym miałam wieczór panieński z dziewczynami https://dosloncespa.pl/. Akurat niedaleko Krakowa, masa relaksu i świetne tereny dookoła do aktywnego spędzania czasu. Dużo zieleni, czyściutko. Doceniam takie lokalizacje, bo naprawdę brakuje miejsc, gdzie się można wybrać na totalny odpoczynek z miasta.

 

Odnośnik do komentarza

My nie jeździmy nad morze, polecam góry, jeżeli hotel w Tatrach to polecam Nosalowy Dwór, blisko szlaków, jak nie ma pogody są animacje ?

Polecam również salę zabaw Airo w Warszawie:

https://1-3.pl/sala-zabaw-dla-dzieci-co-musisz-wiedziec-przed-jej-odwiedzeniem/

Jakiś czas temu odwiedziliśmy miejsce z dziećmi i bardzo dobrze się tam bawiliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Buy quality Cigarettes,

Online  E- Cigarettes, Vape pens, Cigarettes and Cigars for sell on good affordable prices you cannot imagine, Visit Us at https://smokesmarket.com/  and feel the smoke difference you have never felt before... Safe delivery, worldwide discreet shipping and 100% secure to your delivery destinations with guarantee..  Contact Us for Orders Via   https://smokesmarket.com/
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...