Forum Ciąża i dziecko

mama dha premium

~zapara

~zapara

Mamusie brałyście w czasie ciąży mama dha premium? Byłam u gin zeby potwierdić ciążę i zaleciła mi te witaminy, co o nich myslicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marchefka

~marchefka

Są bardzo dobre. Ja też je brałam i wiele moich znajomych również. To już nie te czasy, kiedy zaleca się wielowitaminowe tabletki. Raczej stawia się na zdrową dietę, a dodatkowo bierze się tylko to, czego w diecie nie da się dostarczyć, kwas foliowy, kwasy dha, jod, magnez i witamina D. Lekarz mi to wszystko tłumaczył, ale długo by pisać ;) No w każdym razie dobry wybór, myślę, że będziesz zadowolona :)
Aaa... no i gratuluję dzidziusia :)

~vittka

~vittka

ja brałam mama dha premium przez całą ciążę i w pierwszym oraz drugim trymestrze tylko te witaminy, ale lekarz od razu mi powiedział, że przez moją skłonność do anemii, to pewnie w trzecim trymestrze doda mi jeszcze jakieś żelazo i rzeczywiście tak się stało. ogólnie czułam się bardzo dobrze i wyniki też miałam w normie.

~martelka4

~martelka4

ja też brałam te witaminy i miałam przez całą ciążę dobre wyniki. a w sumie biorę je cały czas, bo teraz karmię piersią i lekarz powiedział, że jak się karmi piersią, to nie ma co odstawiać witaminy, które łykało się w ciąży.

~tomkowa

~tomkowa

Te witaminy lekarz przepisał mi już gdy byłam w ciąży, a teraz gdy karmię naturalnie to bardzo dobra i bezpieczna dla mnie i mojego maluszka dawka witamin. Moim zdaniem jest to idealny zestaw dla karmiących i kobiet w ciąży.

~morela9

~morela9

to też jest właśnie bardzo ważne, żeby nie przestawać brać mama dha premium+, kiedy zacznie się karmić dziecko piersią. po ciąży organizm matki musi dojść do siebie, a nie jest to łatwe, kiedy cały czas musi się dzielić składnikami odżywczymi z maluchem ;)

~mektrola

~mektrola

Mi lekarz pomógł wybrac mama dha premium+, bo robiłam wcześniej wyniki i przez to, że magnez miałam niby w normie, ale trochę słaby, to lekarz powiedział, że nie muszę łykać oddzielnie, bo właśnie w tych tabletkach jest magnez z kwasem foliowym i innymi witaminami.

~logona

~logona

Ja bardzo lubię kompleksowość składu witamin mama dha premium. Ale jeszcze bardziej chyba lubię to, że kiedy je biorę, to nie jest mi po nich nidobrze. Przy moich poprzednich witaminach tak niestety było i dlatego mysiałam zmienić. Jak się okazało, zmiana wyszła mi na dobre.

~mamucha

~mamucha

ja brałam nie tylko przez całą ciążę mama dha premium, ale też i w czsie starania się o dziecko, a potem też w czasie karmienia i miałam cały czas bardzo dobre wyniki.