Skocz do zawartości
Forum

mama dha premium


Gość zapara

Rekomendowane odpowiedzi

Są bardzo dobre. Ja też je brałam i wiele moich znajomych również. To już nie te czasy, kiedy zaleca się wielowitaminowe tabletki. Raczej stawia się na zdrową dietę, a dodatkowo bierze się tylko to, czego w diecie nie da się dostarczyć, kwas foliowy, kwasy dha, jod, magnez i witamina D. Lekarz mi to wszystko tłumaczył, ale długo by pisać ;) No w każdym razie dobry wybór, myślę, że będziesz zadowolona :)
Aaa... no i gratuluję dzidziusia :)

Odnośnik do komentarza

ja brałam mama dha premium przez całą ciążę i w pierwszym oraz drugim trymestrze tylko te witaminy, ale lekarz od razu mi powiedział, że przez moją skłonność do anemii, to pewnie w trzecim trymestrze doda mi jeszcze jakieś żelazo i rzeczywiście tak się stało. ogólnie czułam się bardzo dobrze i wyniki też miałam w normie.

Odnośnik do komentarza

ja też brałam te witaminy i miałam przez całą ciążę dobre wyniki. a w sumie biorę je cały czas, bo teraz karmię piersią i lekarz powiedział, że jak się karmi piersią, to nie ma co odstawiać witaminy, które łykało się w ciąży.

Odnośnik do komentarza

to też jest właśnie bardzo ważne, żeby nie przestawać brać mama dha premium+, kiedy zacznie się karmić dziecko piersią. po ciąży organizm matki musi dojść do siebie, a nie jest to łatwe, kiedy cały czas musi się dzielić składnikami odżywczymi z maluchem ;)

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz pomógł wybrac mama dha premium+, bo robiłam wcześniej wyniki i przez to, że magnez miałam niby w normie, ale trochę słaby, to lekarz powiedział, że nie muszę łykać oddzielnie, bo właśnie w tych tabletkach jest magnez z kwasem foliowym i innymi witaminami.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię kompleksowość składu witamin mama dha premium. Ale jeszcze bardziej chyba lubię to, że kiedy je biorę, to nie jest mi po nich nidobrze. Przy moich poprzednich witaminach tak niestety było i dlatego mysiałam zmienić. Jak się okazało, zmiana wyszła mi na dobre.

Odnośnik do komentarza

żeby mieć komplet to już lepiej kupić sobie gotowy zastaw niż brać kilka różnych produktów, masz wtedy pewność że to co jest zalecane przyjmujesz, ja przy dwóch ciążach brałam mamadha premium i to rozwiązanie mi odpowiadało, miałam tam już wszystko i nie trzeba było brać dużo tabletek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...