Skocz do zawartości
Forum

Ojcostwo


Gość nerwowa 1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nerwowa 1234

Hej . Mam pytanie... w ostatnim czasie miałam kilku partnerów seksualnych, okazało się, że jestem w ciązy. Nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka. Orientujecie się jak to sprawdzić? Da się to zrobić przed narodzinami dziecka?

Odnośnik do komentarza
Gość Mamazmazur

Są możliwe badania na ojcostwo będąc jeszcze w ciąży. Musisz dokładniej poczytać artykuły jednak takie badania są bardzo kosztowne. Z tego co się orientuje to od 8 tyg można zrobić badania na podstawie krwi oraz wymazu z policzka ojca a od 15 tygodnia można zrobić badania na podstawie płynu owodniowego (co wiąże się z niebezpieczeństwem dla matki i dziecka) i innych tkanek lub substancji. Testy z pobrania krwi matki kosztują ok. 6000 zł, natomiast z płynu owodniowego 2500 zł.

Odnośnik do komentarza

Tak, można to także przed narodzinami sprawdzić, a dokładniej po 8 tygodniu ciąży. Będziesz potrzebować próbki ojca i dziecka (np. do jednego z badań wystarczy trochę Twojej krwi). Wiarygodne badania DNA w pełnej dyskrecji wykonasz tutaj https://www.ustalojcostwo.pl/badania-DNA/ . Wszelkie informacje dostępne są pod podanym adresem. Taki test na ojcostwo daje niemalże stuprocentową pewność nt. ojcostwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...