Skocz do zawartości
Forum

wstydliwy problem


Gość Szeryfka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość celinkaaaaa

Ja się jeszcze do niedawna z tym zmagałam ;/ lekarz powiedział mi że to niestety częsty problem ;/
można ćwiczyć mięśnie kegla, ale to nie zawsze pomaga, zależy od człowieka, są też zabiegi laserowe, takie jak tu http://ginekolog-michalik.pl/laser-aphrodite-rewitalizacja-laserowa-pochwy-i-sromu/ myślę że powinnaś sobie zgłębić ten temat

Odnośnik do komentarza

Ja miałam ten problem :( długo się wstydziłam iść do lekarza ale mąż mnie namówił. Bo ja całkiem z domu wstydziłam się wychodzić. Trafiłam do Szpitala Mazovia w Warszawie do bardzo dobrej Pani doktor. Miałam wykonane ostrzykiwanie ścian pęcherza botoksem. Pomogło :D leczenie farmakologiczne też się stosuje a jak jest bardzo źle to są operacje też na to.

Odnośnik do komentarza

Niestety po porodzie kobiety często mają problem z nietrzymaniem moczu. Ja urodziłam dwójkę dzieci i będąc przed czterdziestką zaczęłam odczuwać dyskomfort związany z popuszczaniem moczu. Najbardziej wstydziłam się będąc w towarzystwie, zaciskałam mocno nogi kiedy wybuchałam śmiechem czy musiałam kichnąć. Najlepszą drogą żeby sobie pomóc jest wizyta u ginekologa, który specjalizuje się w tego typu schorzeniach, ponieważ leczenie może być różne. Ja trafiłam do fantastycznego doktora Serafina i dzisiaj śmiało wychodzę na spotkania ze znajomymi. Moje objawy były już bardzo zaawansowane więc pan doktor wykonał u mnie trzy zabiegi laserowe. Szybkie, praktycznie bezbolesne, po których tak naprawdę mogłam iść do pracy. Każda kobieta, która ma problem z nietrzymaniem moczu powinna sobie pomóc, a nie wstydzić się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...