Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać imię dla dziecka?


Gość Żoneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyszeczkaHe

A ja oglądałam imiona w kalendarzu i dałam swojej na imię Liwia. Ma też drugie imię, mniej oryginalne, bo w przyszłości będzie miała wybór :)
podoba mi się imię Liwia, jest piękne i nie jakieś wydziwiaste w stylu Kunegunda lub z angielskim brzmieniem. Córcia urodziła się prześliczna z płomiennymi włosami, bladą cerą bez piegów (choć szybko się opala), ma pełne usteczka, duże oczy i śliczny nosek, a takie imię tylko podkreśla jej urodę :) moja mała Liwia :)))

Odnośnik do komentarza

ja pie**olę - Nataniel hahahaha :D sorki, ale dla mnie to porażka xD wołasz go Natanieluuuuu!!!!!!!!!!!!! Księże Natanku xD
A tak w ogóle, to słyszałyście, że jest imię Oralia? Gdyby nie przychodziło mi na myśl jedno słysząc takie imię, to by mi się nawet podobało, brzmi dumnie :)
przy szukaniu imienia dla dziecka najlepiej przeglądać kalendarz

Odnośnik do komentarza

Ja mimo młodego wieku, jestem pewna, że jeśli tylko dożyję czasów, że ktoś w ogóle mnie zechce, to na pewno będę miała dzieci. W sumie już nawet wybrałam kilka możliwości imion.
Dla chłopca bardzo podobają mi się trzy imiona: Wiktor (po dziadku), Antoni (po pradziadku) lub Artur (sentyment do bohatera książki).
Dla dziewczynki: Alicja (po babci), Weronika, Wiktoria.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamyczki

a mi sie włąśnie podoba Oliwia, zawsze mi się podobało, i nie jest to obecna moda, ale to fakt teraz się zastanawiam czy dziecko nazywać Oliwia czy zmienić coś. LIwia też ładnie. Mnie się jeszcze podoba Lidia po babci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...