Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa i ciąża


Gość Karinana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lekarz ginekolog

witam pania serdecznie.aby postawic wlasciwa diagnoze nalezy znac wiecej szczegolow np przebieg ostatniej miesiaczki itp.pod nr tel 537135 uzyska pani bezplatna konsultacje lekarska w tej sprawie.bezplatnie prosze powolac sie na forum

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam,
W cyklu 33 dniowym, dni płodne występują ok 17-21 dc, gdzie owulacja występuje ok 19 dc Współżyła Pani w 22 dc czyli już po owulacji i po dniach płodnych.Jeśli więc nic się w cyklu nie przesunęło istniej niskie ryzyko ciąży. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Prezerwatywa, wytrysk poza pochwą na chuj się zdadzą jeżeli Ci wsunął takiego gołego, uspermionego ch*ja do pi*dy;
w cewce moczowej mogło zostać kilka tysięcy plemników, które podczas ruchów frykcyjnych penisa mogły się uwolnić; a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden.
Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką jako dni niepłodne jest constans bez względu na długość cyklu.
Długi cykl daje jedynie więcej dni niepłodnych w 1-szym okresie cyklu, czyli tuż po krwawieniu/miesiączce.

Odnośnik do komentarza
Gość Aldona 34

cyt.:
Czy około 11 dni przed planowaną miesiączka można zajść w ciążę używając
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Około tzn. ile 7, 13? Odpowiedź: jeżeli np. 7, to są jeszcze dni niepłodne, więc nie..
Jeżeli np. 13, to są dni okołoowulacyjne, czyli płodne, gdyż plemniki mogą przetrwać w pochwie nawet 48h, więc ciąża możliwa.
Niedroga Autorko, rżniesz głupa, albo jesteś bardzo ciemna w tej materii!!! Zamiast ryzykować ciążę jakimś "ocieraniem", należy wybierać na taką "zabawę" dni niepłodne, dodatkowo wsunąć globulkę Oval Patentex, i chłopak może spuścić się do środka z obopólną przyjemnością. W dniach płodnych dodatkowo prezerwatywa, i absolutnie nie można po wytrysku do gumy, wsuwać ch*ja do pi*dy, nawet po umyciu penisa, kumasz?W cewce moczowej może pozostać kilka tysięcy plemników!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 16-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Karina

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometowa

Óna myślała, że jak nie zobaczyła na chuju plemnika tak wielkiego jak chrabąszcz, to znaczy, że w ciążę nie zajdzie., bo GO NIE MA. Otóż drogie, za przeproszeniem, cielę, plemnik jest mikroskopijny i go nie widać gołym okiem, a w jednym ejakulacie jest ich aż >200 mln. Już ta liczba wskazuje, że muszą być mikroskopijne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...