Skocz do zawartości
Forum

Ciąża czy stres?


Gość Niewiadoma7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewiadoma7

Witam. Niedawno rozstałam się z chłopakiem. Współżyliśmy wielokrotnie, w tym również w trakcie miesiączki. Teraz mam obawy ponieważ mam wiele objawów ciąży. Objawy trwają już ponad tydzień czasu więc zatrucie czy wirus wykluczam. Wymiotów nie mam ale są za to silne nudności, pobolewanie w dole brzucha, senność i zawroty głowy. Ostatnio pojawił się również ból głowy i większa wrażliwość na zapachy. Jednak zaszło też sporo zmian w ostatnim czasie. Zmiana pracy, spadek zarobków, relacje rodzinne jak i w nowej pracy, rozstanie z partnerem, praca w chłodnym miejscu również mogły się przyczynić do takiego stanu. Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma7

Test wyszedł negatywny. Jeśli jestem w ciąży to prawdopodobnie 3 tydzień więc test powinien już coś wykazać. Przedwczoraj dostałam niewielkiego plamienia ale szybko ustało. Miesiączki miewam nieregularne i prawdopodobnie mam tak przed okresem. Jednak obawa iż jestem w ciąży nadal jest.

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam,
Skoro test wyszedł negatywnie to proszę się nie martwic. Stres również może opóźnić miesiączkę. Proponowałaby też sprawdzić hormony, mogą one być powodem nieregularnych miesiączek. Powinna Pani móc wyznaczać sobie dni płodne i owulacje aby unikać tych dni jeśli nie chce Pani począć dziecka. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma7

Miesiączka się opóźnia, objawy jak były tak nadal są, dodatkowo odruchy wymiotne występują częściej oraz doszły zawroty głowy. Zrobiłam dwa kplejne testy. Drugi wyszedł negatywny zaś pierwszy dość niewyraźny. Jednak zrobiłam go nie ściśle według instrukcji. Po pierwsze zrobiony po południu, ok godz. 4, po drugie w instrukcji było podane że mocz oddawać przez 10 sekund a wyszło mniej, po trzecie mocz się dostał poza pasek i po czwarte test, ze względu na okoliczności odczytany po kilkunastu minutach.
Nie wiem na ile wiarygodny jest wynik ale obszar między jedną linią jest w tym samym kolorze co paski. Czy w związku z tym mam rozumieć że jednak jestem w ciąży czy bardziej pomyłka testu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...