Skocz do zawartości
Forum

Czy w wyniku ocierania o partnera mogła zajść w ciążę?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam za raczej odrażające zwroty. Potrzebuję wsparcia, wyjaśnienia. 20.05 (ok. 2 w nocy) między mną, a moim partnerem doszło to zbliżenia. Do współżycia NIE doszło. "Ocieraliśmy" się o siebie swoimi narządami rodnymi, niestety w momencie kiedy siedzialam mu na biodrach lekko się obsunęłam i jego członek jakby się zahaczył, wbił w pochwę na jakiś centymetr, może dwa. Nigdy NIE współżyłam więc nie mam porównania, wiedzy na ten temat. Do żadnego wytrysku nie doszło, jednakże obawiam się o tzw. preejakulat, bo wiem, że jest 'zdolny' do zapłodnienia. Jego ilość w momencie pobudzenia jest porównywalna dosłownie z kroplą wody. Lekarz rodzinny stwierdził, że nie było potrzeby brania tabletki "PO", ale wzięłam EllaOne dla zmniejszenia strachu 23.05 (15:50). Ostatnia miesiączka była 02.05, trwa 4/5 dni, cykl raczej regularny 28/29 dni. Dziś jest 31.05 i miesiączka spóźnia się drugi dzień. Maj był dl mnie miesiącem bardzo stresującym i wiem, że tabletka jest ogromną dawką hormonów, więc mogła rozregulować cykl. Ale mój strach o ciążę jest ogromny, proszę o jakieś wyjaśnienie. Jeszcze raz przepraszam za moją wypowiedź na niskim poziomie, ale po przeczytaniu setek for internetowych tracę zmysły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Myślę podobnie jak lekarz rodzinny, że nie było potrzeby zażywania tabletki po. Po pierwsze nie doszło do współżycia, po drugie była Pani już w czasie zbliżenia po połowie cyklu, więc podejrzewam, że było już po owulacji. Myślę, że opóźnienia w miesiączkowaniu wynikają z zawirowań związanych z zażyciem tabletki po. To ogromna dawka hormonów. Pani organizm potrzebuje teraz czasu, by wszystko na nowo się unormowało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...