Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być we wczesnej ciąży?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, mam problem... Staramy się z mężem o dzidzie. Ostatnia miesiączke miałam 24 kwietnia. Regularnie miesiączkuje, cykl trwa 28/29dni. Miesiączki zawsze 5. Pierwszy raz mi się spóźnia. Dziś, jest już 7 dzień i jej brak. Bardzo źle się czuję, boli mnie głowa, nie mam apetytu, a gdy w siebie wmusze to robi mi się niedobrze po, jedynie czekolada mi smakuje i mam jakies widzimisie, bardzo bolą mnie piersi juz od 2 dni nie noszę stanika bo nie daję rady, brzuch boli jak na miesiączke i pierwszy raz odczuwam ból w jajnikach,mam stan podgoraczkowy na wieczor i ból w dolnej czesci plecow bardzo sailny, łazienka moją przyjaciółka...sikam po kazdym łyku wody, srednio co 30min. Dzis jestem w trasie, nie mam jak isc do lazienki co chwila i az mi przecieka na wkładkę...Czuje sie tak od 1 dnia spodziewanej miesiączki. 5 dnia zrobiłam dwa testy i wyszly negatywne. Beta hcg wyszla mi <0.100. Gdy przyszłam do ginekologa, powiedział, że za wcześnie. Śluz mam gęsty i biały, a szyjka macicy rozpulchniona. Czy moge byc we wczesnej ciazy? Powtórzyć test jak wroce za ok 2 tyg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...