Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe, że jestem w ciąży?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwe, że jestem w ciąży ? 7 dni po okresie, mój chłopak robił mi petting. Miał czyste ręce gdy skończył powiedział, że miał wytrysk, ale nie dotykał swojego penisa. Po jakimś czasie ja zaczęłam dotykać jego członka żeby go podniecić , mówił, że nie doszedł znowu i poszłam umyć ręce. W między czasie ocieraliśmy się o siebie i chłopak miał plamę na dżinsach. Po jakimś czasie sytuacja się powtórzyła z obu stron. Miałam rękę lepiącą się lecz chłopak uważa, że to mógł być płyn preejakulacyjny. Poszłam umyć ręce potem poszłam do łazienki i nie jestem pewna czy też umyłam ręce... Poszłam sikać i podtarłam się papierem. Czy jest szansa , że jakieś plemniki się zachowały i mogły się przedostać do pochwy jeśli wyszłoby, że jednak nie myłam rąk przed tym ? Bardzo się stresuję do okresu zostało mi 5 dni, mam mdłości w ciągu dnia , po prostu tak mi nie dobrze bez skłonności wymiotowania, boli mnie brzuch, pojawił się gęsty śluz nie jest przezroczysty przypomina białko jajka kurzego i mam lekko twarde bolesne piersi. Od paru dni kłuje mnie pod lewą piersią. Większość dolegliwości mi się zdarzała przed okresem ale teraz bardzo się boję ciąży i niczego nie jestem pewna...

Odnośnik do komentarza

Ryzyko ciąży w opisanej sytuacji jest minimalne, praktycznie żadne. Z opisanej jednak relacji wynika, że nie jest Pani jeszcze emocjonalnie gotowa na podjęcie współżycia. Proszę rozważyć wszystkie za i przeciw aktywności seksualnej. A jeśli seks tak bardzo Panią niepokoi o ewentualną ciążę, proszę rozważyć wybór odpowiedniej metody antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...