Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość ciąży?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli moj partner miał wytrysk i trochę zostało mu na ręce i wytarł rękę chusteczką po czym kilka minut pozniej włożył mi palec do pochwy, jest prawdopodobieństwo ze moge byc w ciazy? Dodam, ze byłam Ok 2 dni przed owulacją a w dniu owulacji czułam, że ją mam tak jak co miesiąc

Odnośnik do komentarza

Prawdobodobnie nie jestes w ciąży ,ale aby uniknąć podobnych sytuacji,które jednak wywołuja u ciebie na pewno stres,awiązany z niechcianą ,ciążą,może powinnaś pomyślec nad antykoncepcją.Dziś jest wiele metod,każda kobieta znajdzie cos dla siebie. Ja biore belare od pewnego czasu i nie musze się martwić ,bo wiem ze w ciązę nie zajdę po za tym antykoncepcja ma wiele innych zalet http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-doustna-jakie-daje-korzysci-poza-antykoncepcyjnymi/

Odnośnik do komentarza

ah jak to się zmienia postrzeganie, normalnie gdy ktoś stara się o dziecko to w ogóle nie pomyślałby aby w takiej sytuacji móc zajść w ciążę, natomiast gdy ciąża jest dla nas czarną wizją to boimy się, że może akurat na nas trafi to prawdopodobieństwo i zajdę w ciążę w opisanej sytuacji. Raczej bardzo bardzo bardzo niewielka szansa :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dźony petarda

Tutejsi moderatorzy usuwają wartościowe posty i wklejają tanią chińszczyznę. Zakładają też dziwne wątki używając nicku litera trzy kropki litera. Wyciągają również jakieś stare sprawy z przed lat. Cóż, za to im płacą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...