Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, aby była w ciąży?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 5 maja odbyłem stosunek z moją dziewczyną, był to dla niej pierwszy raz. Dwa dni później zrobiliśmy to ponowie. Był to początek jej dni płodnych. Obydwa stosunki odbyły się w prezerwatywie i wytrysk miał miejsce poza nią. Od tamtej pory strasznie boimy się, że może być w ciąży, pomimo tego, że dobrze wiemy, że na zdrowy rozsądek to raczej niemożliwe. Od czasu stosunków boli ją podbrzusze i przez jakiś tydzień dużo częściej odwiedzała toaletę. Czy to możliwe aby jakiekolwiek objawy wystąpiły tak wcześniej? Za dwa dni powinna dostać miesiączkę. Dzisiaj wymiotowała co dodatkowo podniosło nasze obawy. Warto dodać, że od trzech tygodni ciągle żyje w stresie. Czy jest szansa aby była w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma powodów do obaw, jeśli stosunki były zabezpieczone. Sądzę, że nawet jeśli jakimś cudem doszłoby do zapłodnienia, to na wymioty byłoby za wcześnie ;) Niech dziewczyna spokojnie czeka na okres. Dla uspokojenia może wykonać test ciążowy. Jeśli Twoja partnerka tak bardzo stresuje się ewentualną ciążą, mimo zastosowanej antykoncepcji, to znaczy, że nie jest jeszcze gotowa na seks. Nie spieszcie się więc i nie nalegaj na to. Poczekajcie na te piękne chwile, aż oboje poczujecie się gotowi na seks i jego potencjalne konsekwencje w postaci możliwości spłodzenia nowego życia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...