Skocz do zawartości
Forum

Czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 24 lata. Ostatnio zauważyłam u siebie dziwne objawy i nie wiem co o nich myśleć może tutaj ktoś będzie umiał mi doradzić pomoc. Mianowicie odkąd pamietam mam nieregularny okres ostatnio miałam 23.12 potem 31.01 i zanikł do dnia 20.05 tyle ze ten okres jest bardzo dziwny. Bowiem objawy przed nadejściem niby takie same ból podbrzusza brzucha i nagle bach jest tyle ze bardziej jest to brązowa wydzielina z krwią w niewielkich ilościach trwa to już trzeci dzień. W 1 dniu wymiotowałam 4 razy. Do tego zauważyłam niebieskie żyły bardzo widoczne na piersiach ból od około 2 tygodni temperatura od ok 3 tygodni 37.1-37.9 przybrała na wadze mimo braku zmiany w diecie. Mam zawroty głowy jestem bardzo zmęczona senna od dłuższego czasu Z mężem od lutego staramy się o dziecko. Czy te objawy mogą świadczyć o ciąży ? Ostatnie zbliżenie miało miejsce 18.05 a tak to wcześniej codziennie bądź co drugi dzień bez zabezpieczeń. Kiedy zrobić test by był wiarygodny? I czy to może być ciąża ? A jeśli nie to co innego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...