Skocz do zawartości
Forum

Badania prenatalne w ciąży


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś potrzebowała namiaru na najlepszego lekarza, który mógłby wykonać takie badania, to mogę doradzić panią doktor Wiolettę Rozmus-Warcholińską. Moja mama jest w podobnym wieku i tez zaszła w ciążę niedawno. Zaczęła chodzić do tej pani doktor na badania, bo nie prowadzi ona ciąży. Nieraz z nią byłam i naprawdę bardzo fajna kobieta, można z nią porozmawiać, a ona dużo tłumaczy.

Odnośnik do komentarza

Autorka pewnie już wykonała niezbędne badania prenatalne ( które w jej wieku są jak najbardziej wskazane bo w razie problemów umożliwią o wiele szybsze postępowanie).

Na tej stronie jest opisane jakie badania prenatalne powinno się wykonać i w jakim czasie:
http://badanieprenatalne.com/

Wypisane są tutaj testy jakie mozna zrobić z krwi oraz opisane jest jak powinno wyglądać usg ( które również jest badaniem prenatalnym płodu). A także na co zwrócić uwagę i jak wykryć nieprawidłowości,

Odnośnik do komentarza

uważam, że badania prenatalne warto zrobić. W końcu lepiej mieć pewność, że z naszym maluszkiem jest w porządku. Ja badania prenatalne zrobiłam w gabinecie http://badanieprenatalne.com/cennik/cennik-lodz/
w Łodzi . Spotkałam tam lekarzy, którzy są profesjonalni i rzetelni. Wykonano mi tam badania w szybkim terminie. Dzięki temu wiedziałam, że mój maluszek jest zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Warto zrobić takie badanie, tym bardziej że w rzeczywistości nie jest niczym strasznym.. Skoro ja dałam radę, to myślę że każda sobie poradzi. U mnie wykonywał je dr. Antoni Kubiak. Przed samym badaniem wszystko wytłumaczył i powiedział co i jak, co mnie trochę uspokoiło. Nim się zorientowałam było już po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Melkaaa

Rena ma rację. Nawet zwykłe USG najlepiej zrobić. Dobrze jest wiedzieć ile centymetrów ma dziecko, czy dobrze się rozwija, a szczególnie jaką ma płeć. :) Poza tym to cudowne przeżycie. :D Również byłam na wizycie u dr Rozmus Warcholińskiej i przynajmniej mogłam z nią normalnie porozmawiać. :)

Odnośnik do komentarza

Moja siostra wykonywała ten test NIFTY w Warszawie https://www.testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/warszawa/ i on jest o wysokiej czułości i nieinwazyjny. Dowiedziała się wszystkiego na czym jej zależało i miała spokój przez całą ciążę. Polecam taki wykonać, bo on naprawdę potrafi uspokoić matkę. Szkoda się tak przez całą ciążę martwić

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to test nifty można wykonać w całym kraju, nawet umówić się na pobranie krwi we własnym domu. Wiek powyżej 40 lat to jak najbardziej wskazanie by takie badanie wykonać. Można po 10 tygodniu ciąży. Co warto podkreślić, test NIFTY pro to jedyne badanie prenatalne z pełnym ubezpieczeniem. Podczas tego badania można także poznać płeć dziecka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...