Forum Ciąża i dziecko

Badania prenatalne w ciąży

~m...l

~m...l

Mam 42 lata i jestem w 10 tygodniu ciąży. Jakie badania prenatalne powinnam wykonać? Czy wystarczą tylko te nieinwazyjne?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aneta531

~Aneta531

Jakbyś potrzebowała namiaru na najlepszego lekarza, który mógłby wykonać takie badania, to mogę doradzić panią doktor Wiolettę Rozmus-Warcholińską. Moja mama jest w podobnym wieku i tez zaszła w ciążę niedawno. Zaczęła chodzić do tej pani doktor na badania, bo nie prowadzi ona ciąży. Nieraz z nią byłam i naprawdę bardzo fajna kobieta, można z nią porozmawiać, a ona dużo tłumaczy.

~songa33

~songa33

Autorka pewnie już wykonała niezbędne badania prenatalne ( które w jej wieku są jak najbardziej wskazane bo w razie problemów umożliwią o wiele szybsze postępowanie).

Na tej stronie jest opisane jakie badania prenatalne powinno się wykonać i w jakim czasie:
http://badanieprenatalne.com/

Wypisane są tutaj testy jakie mozna zrobić z krwi oraz opisane jest jak powinno wyglądać usg ( które również jest badaniem prenatalnym płodu). A także na co zwrócić uwagę i jak wykryć nieprawidłowości,

~mikkan6

~mikkan6

uważam, że badania prenatalne warto zrobić. W końcu lepiej mieć pewność, że z naszym maluszkiem jest w porządku. Ja badania prenatalne zrobiłam w gabinecie http://badanieprenatalne.com/cennik/cennik-lodz/
w Łodzi . Spotkałam tam lekarzy, którzy są profesjonalni i rzetelni. Wykonano mi tam badania w szybkim terminie. Dzięki temu wiedziałam, że mój maluszek jest zdrowy.