Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje jakieś ryzyko?


Gość h...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można zajsc w ciąże poprzez palcówke? Witam! Moj ostatni okres rozpoczął się 8 kwietnia. Moje cykle wahają sie w granicach 28-31 dni. W 26 dniu cyklu (2 maja) "bawiłam się" wraz w moim partnerem (palcówka). Nie jestem pewna czy na palcach jego nie pozostały resztki spermy, gdyż on chwile wczeniej miał wytrysk. Według mojego kalendarzyka powinien on wypasc wczoraj. On 3 dni mam tkliwe piersi. Mimoto obawiam się ryzyka zajscia w ciąże. Czy jest taka mozliwosc. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość andriel

Widzę ze naprawdę nie macie zielonego pojęcia o seksie,ciąży, antykoncepcji. Zanim następnym razem zaczniecie współżyć zasięgnijcie więcej informacji na ten temat. Mozecie zacząć od tego artykułu: http://www.naturalna-plodnosc.pl/index.php/antykoncepcja-bez-hormonow/poradnik-antykoncepcji/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-seksie-ciazy-i-antykoncepcji-a-boicie-sie-zapytac/

Odnośnik do komentarza

Chyba jesteś bardzo młoda zadając takie pytanie na forum,może powinnaś zacząć się zabezpieczać? Pójść na prywatną wizytę do ginekologa jeżeli jesteś niepełnoletnia i lekarz na pewno coś poradzi.Ja biorę belarę a tez jeszce niedawno miałam naście lat.Tabletki dobrze na mnie działają,nie powodują tycia,nawet pomogły na mój tradzik. Jak odpowiednio zabezpieczysz,to nie będziesz miała w przyszłości takich stresujących sytuacji .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...