Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje jakieś ryzyko?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od 7 Msc przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i dla 100% pewności używamy z partnerem prezerwatywy. Dnia 26.02 prezerwatywa pękła, nie doszło do wytrysku a została ona szybko wyjęte. Sytuacja miała miejsce tydzień przed ostatnia tabletka czynna. Krwawienie z odstawienia dostawałam przy 2 bądź 3 tabletce plabeco. Jednakże od tamtego czasu dostałam brązowych plamien przy ostatniej tabletce czynnej a później normalne krwawienie, cała sytuacja trwała tydzień, to samo powtórzyło się przy kolejnym opakowaniu. Od tamtego czasu miałam już dwa krwawienia tego typu. Dodam że robiłam dwa testy ciążowe oba wyszły negatywne. Byłam u ginekologa ale badania nie było iż wypadła wizyta na dzień krwawienia i lekarz jedynie powiedział mi, że jeżeli sytuacja się powtórzy to będzie potrzebna zmiana leku bo może być mniej skuteczny, lecz moje pytanie brzmi, jakie jest prawdopodobieństwo bycia w ciąży? Tabletki przyjmowałam regularnie max z paroma min opóźnienia. Zauważyłam że też od paru Msc mam ciemniejsze brodawki i skutki, co może być przyczyną? Dodatkowo dodam, że sporadycznie stosowałam Bilaxten przepisania na katar czy może jakoś wyplywac i czy jest możliwa ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...