Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Moja miesiączka nigdy nie pojawiała sie regularnie, ale w ostatnim czasie mniej więcej trzymała sie podobnych dat. Miesiąc temu miesiączka zamiast pojawić się ok. 18-19 lutego, jednak pojawiła sie dopiero 24 lutego i wszystko było normalnie. W tym miesiącu miesiączka powinna wypaść około 26 marca, jednak zamiast okresu pojawiło sie plamienie w kolorze brązowym z niewielką domieszką krwi, które trwało do rana 28 marca i zniknęło. Jest wieczór 29 marca a okres nie nadszedł. Zaczynam sie obawiać czy to ciąża a może ponowne zaburzenia hormonalne lub coś z organizmem? Teoretycznie ciąża jest bardzo mało możliwa (ostatni kontakt z partnerem był ok 17 marca, gdzie nie odbyliśmy stosunku, lecz jedynie partner na krótką chwilę włożył penisa w pochwe i po kilku sekundach wyjął, nigdy jeszcze nie odbylismy pełnego stosunku, oprócz właśnie kilku prób włożenia penisa). Zaczynam sie bardzo stresować i popadać w paranoje że to jednak ciąża albo nawrót zaburzeń hormonalnych. Wizytę u lekarza dopiero mogę umówić po świętach, bo raczej nikt już mnie teraz nie przyjmie.

Odnośnik do komentarza

Czy bylo jakies zabezpieczenie? Miesiączki nieregularne utrudniaja wyliczenie dni plodnych. Ciezko stwierdzic ciaze gdyz czasem wystarczy odrobina prejakulatu a niekoniecznie wytrysk - jesli ktos ma "szczescie". Ciezko stwierdzic choc teoretycznie ciaza znikoma szansa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie było zabezpieczenia żadnego, gdyż członek został włożony dosłownie na chwilę, bez jakichkolwiek ruchów oprócz tych oczywiście przy wkladaniu. Nie uprawiamy jeszcze seksu. Wciąż u mnie brak okresu. Dziś jedynie wydzielina z pochwy była biała, bardzo lepka. Oczywiście zaczynam sobie wmawiać, że to ciąża, panikuje, załamuje się i ciągle nad tym płaczę. Nie wiem czy powinnam się doszukiwać u siebie jakichkolwiek innych objawów ciąży / okresu który może po prostu sie spóźnia. Wiadomo, moje panikowanie w niczym nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...