Forum Ciąża i dziecko

Czy jest ryzyko zajścia w ciążę?

~k...m

~k...m

Witam, mam 20 lat, od ponad tygodnia boli mnie brzuch, zaczelo sie w okolicy pepka pozniej przy prawym biodrze, podbrzuszu a teraz boli w obu bokach pod zebrami. Dodatkowo bola mnie takze plecy w dolnej czesci. Nie sa to bole caly czas trwajace, ustepuja i znow wracaja. Miesiaczke mialam 11-16.03 po czym po tygodniu podczas kapieli zauwazylam ze w sluzu szyjkowym bylo cos na zasadzie ciemnobrazowego sluzu, taki ktory zawsze mam w ostatni dzien okresu. Nie mam apetytu. Kilka dni temu mialam robione usg brzucha, badania krwi i moczu. Wszystko oprocz moczu bylo okej gdyz w nim znajduja sie obfite bakterie. Jednak dzis krecilo mi sie w glowie. Zrobilam test ciazowy jednak wyszedl negatywny. W takim razie chcialabym wiedziec co mi jest?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli w moczu wyszły liczne bakterie, to proszę profilaktycznie wziąć żurawinę (w tabletkach) i koniecznie udać się do urologa.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~andriel

~andriel

Być może źle się czujesz ze względu na infekcję. A na jakiej podstawie podejrzewasz ciążę? współżyliście w dni płodne bez zabezpieczenia?