Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danusi4565

~ zdarzenie (petting +sex oralny) 20.10.17
~Kolejne skape ,bo skape i krotkie miesiączki ale jednak : 20.11.17; 20.12.17; 19.01.18 ;10.02.18
~Wizyta u ginekologa (Ok 7 tyg po zdarzeniu) 13.12.17 boje się właśnie ze mogło to być za szybko aby wykluczyć lub potwierdzić ciąże i ze i tak nic nie było widać,zostałam poinformowana o niegroźnych torbielach i przepisano mi tabletki.
~ od 18.01.18 biorę tabletki Aidee.
~ Kompleksowe badanie jamy brzucha u lekarza chorób wewnętrznych ( Ok 12 tygodni po zdarzeniu ) 13.01.2018 -nie wiem czy na takim badaniu widać ciąże i lekarz by mnie o tym poinformował, powiedział tylko tyle ,ze powinnam udać się do ginekologa ze względu na zmianę zapalna (torbiel 3,8 cm) wizyta spowodowana była bólem brzucha,który samoistnie przestał bolec.
~ Wykonałam 4 testy ciążowe, 4 różnych firm, kupione w aptece, 3 płytkowe , 1 strumieniowy , dwa Ok 7 tygodni po zdarzeniu i dwa Ok 12 tygodni po zdarzeniu , cztery były negatywne w określonym przez producenta czasie. Jedna kreska.
Proszę mi tak szczerze powiedzieć jaka jest możliwość na to ,ze jestem w ciąży czy mogę być na milion procent pewna ze w tej ciąży nie jestem i spać spokojnie i dalej przyjmować antykoncepcję?
Przyznaje ,ze jestem panikara ,ale strasznie mnie to meczy i nurtuje ,tym bardziej po tym gdy się naczytałam o przypadkach ,ze niektóre dziewczyny dowiedziały się w szóstym miesiącu ,bo były krwawienia i nie było żadnych objawów... aktualnie od tego jedynego zdarzenia minęło Ok 4 miesiące i aktualnie jestem przy drugim opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych ,ale dalej się boje :/ No i „wydaje mi się ?” Ze mam mdłości ,zawroty,uderzenia gorąca i ostatnio ze boli mnie podbrzusze ze brzuch mi rośnie ze coś tam się rusza czy przelewa...
dokładnie dzisiaj wzięłam 10 tabletkę z drugiego opakowania i bardzo boli mnie podbrzusze i piersi , a teoretycznie okres mam dostać za dwa tygodnie wiec chyba trochę za szybko na takie boleści ?
Także pytanie czy jest to możliwe czy raczej problem tkwi w mojej psychice spowodowany strachem ?! Strasznie się boje ...
proszę o szczera odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...