Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, żeby plemniki z preejakulatu przeżyły?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

A więc w piątek z rana uprawialismy stosunek z dziewczyna. Był to według kalendarzyka dzień nieplodny(dodam że ma reguralne miesiaczki) był to 2 luty. Okres dostała 23 stycznia jej cykl trwa 29 dni rzadziej 30. Stosunek wyglądał tak że był zabezpieczony prezerwatywa którą pod dosłownie koniec stosunku pękła. Skąd to wiem ? Gdy zmieniliśmy na ostatnią pozycję którą trwała dosyć krótko (z 2 minuty lub mniej) pękła ta gumka. Przed ta pozycja sprawdzałem czy wszystko okej i wszystko było dobrze. Gdy wyjalem okazało się że jest wlasnie pęknięta. Nie doszedłem w niej byłem nawet bardzo daleko do orgazmu. Gdy dotykalem penisa był suchy. Dopiero jak usiadłem poczułem jak poleciało trochę preejakulatu. Przed stosunkiem zrobiłem siku(mówią że to momentami ważne bo preejakulat służy do tego by właśnie zmienić ph członka aby plemniki że spermy nie umarły w nim). Jeżeli chodzi o nią, to wczoraj czyli 6 lutego zaczęła odczuwać objawy owulacji (poczucie mokrosci, śluz) dzisiaj też tak ma i dzisiaj wedlug kalendarzyka ma owulacje. Czyli wyszło że owulacje ma tak jak powinna. Czy jest szansa żeby plemniki z preejakulatu przeżyły 5 czy 6 dni ? Czy mamy się o co martwić. Jeśli chodzi o preejakulat nie jestem pewien czy był czy nie wydawało się jak większość by wyleciała pod koniec gdy już wyjalem ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...